KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Jarmark Wielkanocny w VIVO! Krosno

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Palmy wielkanocne, koszyczki, wianki, zajączki, pisanki, stroiki z bukszpanu, a także pyszne babeczki i mazurki - te i inne własnoręcznie wykonane produkty będzie można nabyć już w najbliższy weekend, 13-14 kwietnia, podczas Jarmarku Wielkanocnego w VIVO! Krosno. Wydarzenie organizowane jest wspólnie z Fundacją Wielkie Serce dla Dzieci i z Polskim Stowarzyszeniem na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

REKLAMA


W dniach 13-14 kwietnia w VIVO! Krosno zapanuje wyjątkowy, świąteczny klimat. Wszystko za sprawą Jarmarku Wielkanocnego, podczas którego zaprezentowane zostaną niepowtarzalne produkty własnoręcznie wykonane przez osoby z niepełnosprawnością umysłową oraz ich opiekunów.

Podopieczni Fundacji Wielkie Serce dla Dzieci oraz Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną już od wielu tygodni intensywnie pracują nad świątecznymi  ozdobami i wielkanocnymi wypieki, a efekty podziwiać będzie można już w najbliższy weekend!

Podczas Jarmarku Wielkanocnego każdy chętny zakupi tu m.in.  palmy wielkanocne, koszyczki, zajączki, pisanki czy stroiki z bukszpanu. Nie zabraknie pysznych babeczek i mazurków. Zebrana kwota w całości trafi do obu fundacji i przeznaczona zostanie na ich działania  statutowe - pomoc osobom z niepełnosprawnością intelektualną oraz wsparcie rodzin z dziećmi w trudnych sytuacjach.

Dodatkową atrakcją podczas świątecznego weekendu w VIVO! Krosno będą warsztaty dla najmłodszych, podczas których dzieci własnoręcznie wykonają piękne ozdoby, pomalują wielkanocne jajka, zajączki oraz kurczaczki. Przygotowane dzieła dzieci zabiorą do domów, gdzie posłużą jako oryginalne dekoracje na świąteczny stół.

(ab), (Open Media)

  • autor: (ab), (Open Media)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?