KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Lato w regionach": TVP3 pokaże aktywny Rzeszów

"Lato w regionach": TVP3 pokaże aktywny Rzeszów Fot. archiwum TVP3 Rzeszów

W niedzielę (20 sierpnia) Telewizja Rzeszów z programem "Lato w regionach" zaprasza na wycieczkę po Rzeszowie. Odcinki ze stolicy województwa podkarpackiego poświęcone będą sposobom na aktywne spędzanie wolnego czasu w mieście.

REKLAMA


Na trasie programu turystycznego, realizowanego w wakacyjne weekendy między innymi przez rzeszowski ośrodek TVP, nie mogło zabraknąć stolicy Podkarpacia. Istnieje tu wiele miejsc służących rekreacji, których rzeszowianom mogą pozazdrościć mieszkańcy większych miast.

W najbliższych odcinkach programu "Lato w regionach" Telewizja Rzeszów odwiedzi niektóre z tych atrakcji. W programie będzie można zobaczyć m.in. rezerwat przyrody Lisia Góra, kąpielisko Żwirownia czy Bulwary nad Wisłokiem.

W każdym z tych miejsc prezenterzy i zaproszeni goście podpowiedzą jak aktywnie spędzić czas nie opuszczając miasta. Wśród propozycji znalazły się: przejażdżki rowerowe, bieganie i coraz bardziej popularne spływy kajakowe Wisłokiem.

Emisja odcinków "Lata w regionach" z Rzeszowa: niedziela, 20 sierpnia w ogólnopolskiej TVP3 o godz. 11.15, 13.10 oraz 13.50.

Programy z cyklu "Lato w regionach" można oglądać także na stronie www.rzeszow.tvp.pl, w serwisach społecznościowych stacji oraz przez bezpłatną aplikację mobilną TVP Stream.

mm/red.

  • autor: mm/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?