KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Terapia ostatniej szansy dla Natalii. Pilnie potrzebna pomoc!

Terapia ostatniej szansy dla Natalii. Pilnie potrzebna pomoc! Fot. archiwum prywatne

120 tysięcy złotych - tyle kosztuje terapia ostatniej szansy, która może uratować życie Natalii spod Sanoka. Mama dwóch kilkuletnich dziewczynek od dwóch lat walczy z chłoniakiem śródpiersia, jak dotąd nieskutecznie.

REKLAMA


Chemioterapia zawiodła, pozostał Nivolumab - lek ostatniej szansy. Niestety, rodziny nie stać na terapię, dlatego potrzebna jest pomoc. Liczy się czas, ponieważ fundusze na terapię trzeba zebrać do końca lutego.

Natalia i Paweł Grad mieszkają w Prusieku pod Sanokiem. Są młodym małżeństwem, mają dwie małe córeczki i całe życie przed sobą. 29 listopada 2016 roku ich świat legł w gruzach. Natalia usłyszała wyrok - chłoniak śródpiersia. Rozpoczęła się walka o życie.

Rok 2017 to nieustanne pobyty w szpitalach. Dziewczynki zostały z tatą. Przez kolejne cykle chemioterapii Natalia musiała przebywać w izolatce.

- Niestety, kolejnych osiem cykli chemioterapii nie przyniosło oczekiwanego rezultatu, ale małżeństwo się nie poddaje. Natalia pozostała silna i pełna woli do walki. Ma dla kogo żyć - mówi Rafał Jasiński z Fundacji Czas Nadziei, która zdecydowała się pomóc.

Natalia poddała się kolejnej terapii w klinice w Krakowie, niestety, jak się okazało, także nieskutecznej. Rak okazał się silniejszy od dostępnych metod leczenia refundowanych w Polsce przez NFZ.

Możemy pomóc!
Pozostał jeszcze NIVOLUMAB, preparat do monoterapii, terapii ostatniej szansy. Koszt leczenia w Polsce wynosi 120 tysięcy złotych. Można ją wykonać w szpitalu w Brzozowie.

- Drodzy! Liczy się czas. Terapia już się rozpoczyna. Pieniądze musimy zgromadzić do końca lutego. Bardzo prosimy o pomoc! Liczy się każda wpłacona złotówka! Uruchomiliśmy specjalne subkonto. 100% środków zgromadzonych na tym koncie zostanie przekazanych na leczenie Natalii. Nie pozostańmy obojętni! - apeluje Rafał Jasiński z Fundacji Czas Nadziei.

Wpłaty na leczenie Natalii Grad:
Fundacja Czas Nadziei
PBS BANK 57 8642 1184 2018 0037 4228 0021
Jest to specjalne subkonto przeznaczone wyłącznie na pomoc Natalii.

red.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?