Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Rzeszów: #małakulturalna na Wschodzie!

W najbliższy weekend podczas festiwalu Europejski Stadion Kultury w Rzeszowie portal Kultura Dostępna będzie serwował darmową kawę i lemoniadę! Wystarczy znaleźć się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie.

REKLAMAWystępy takich gwiazd jak Within Tempation, Dawid Kwiatkowski czy Kortez z pewnością wzbudzą ogromne emocje. Orzeźwiająca lemoniada pomoże je odpowiednio ostudzić, a kulturalna mała czarna doda energii na resztę festiwalowych wrażeń.

Jak odebrać kawę i lemoniadę od Kultury Dostępnej?
Wystarczy, że znajdziesz się w odpowiednim miejscu i czasie, z telefonem z dostępem do Internetu w kieszeni, zrobisz sobie i swoim znajomym zdjęcie, odpowiednio je otagujesz i umieścisz na swoim profilu w mediach społecznościowych. Niech znajomi zobaczą, jak cieszysz się swoją #małąkulturalną razem z portalem kulturadostepna.pl!

Proste? Proste.
Odpowiednie miejsce i czas, to:
Rzeszów, Rynek 1, przy scenie festiwalowej (25 i 26 czerwca, w godzinach 18–21)

O projekcie Kultura Dostępna
Celem projektu prowadzonego przez Narodowe Centrum Kultury jest zachęcenie Polaków do uczestniczenia w kulturze oraz niwelowanie barier w dostępie do niej. Aby ułatwić dotarcie do informacji o tanich i bezpłatnych wydarzeniach kulturalnych w całym kraju, uruchomiliśmy portal www.kulturadostepna.pl. To intuicyjne narzędzie, które pozwala co miesiąc zebrać w jednym miejscu ponad 7000 wydarzeń, bezpłatnych bądź takich, na które bilet wstępu kosztuje mniej niż 20 złotych. Zaangażowaliśmy się też w promocję dobrych polskich produkcji filmowych. W ramach projektu Kultura Dostępna w kinach w każdy czwartek o godzinie 18:00 wyświetlane są polskie filmy w cenie 10 zł. Projekcje odbywają się we wszystkich kinach sieci Helios w całej Polsce oraz w Kinie Iluzjon w Warszawie.

dś/pd

  • autor: dś/pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj