Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Balonowe powitanie wakacji w CH Plaza Rzeszów

Balonowa scenografia, animacje dla dzieci, strefa malucha oraz pokazy baniek mydlanych to tylko niektóre atrakcje przygotowane na powitanie wakacji z Centrum Handlowym Plaza Rzeszów. Balonowy weekend odbędzie się w najbliższy weekend (2-3 lipca) w atrium centrum oraz na plaży na dachu. W niedzielę zabawy dla dzieci poprowadzi znany aktor, Marcin Chochlew.

REKLAMANa powitanie wakacji pod hasłem Balonowy Weekend zapraszamy codziennie od godziny 12 do 18. W tym czasie na dzieci będzie czekać wiele atrakcji. Pośród balonowej scenografii znajdzie się strefa malucha z basenem z piłkami oraz pokazy żonglerki i baniek mydlanych. Najmłodszych będą zabawiać także iluzjonista i animacje z klownem. Nie zabraknie również malowania buziek i balonowych zwierzaków.

Animacje dla dzieci przez cały dzień prowadzić będzie Marcin Chochlew, aktor znany m.in. z seriali "Na Wspólnej", "Klan", "Na dobre i na złe", "M jak miłość" oraz "Plebania". Prowadził także produkowany i emitowany przez stację MTV Polska program "Pogromcy rekordów". Był uczestnikiem 9. edycji programu Taniec z gwiazdami.

- Na balonowy weekend, czyli powitanie wakacji z Centrum Handlowym Plaza Rzeszów zapraszamy w najbliższą sobotę i niedziele (2 i 3 lipca), w godzinach od 12 do 18. Impreza odbędzie się w atrium oraz na plaży na dachu rzeszowskiego centrum - mówi Katarzyna Szewerniak, manager ds. marketingu Centrum Handlowego Plaza Rzeszów.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj