Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Drugie urodziny CityFit w rzeszowskiej Plazie

Drugie urodziny CityFit w rzeszowskiej Plazie Fot. archiwum

Konkurs na miss i mistera CityFit, turniej siatkówki plażowej, pokazy akrobatyczne w wykonaniu zwycięzców programu "Mam Talent" oraz skoki z wysokości 7 metrów na gigantyczny flybag. Tak będzie świętować swoje 2. urodziny pierwszy w Polsce Klub CityFit mieszczący się w CH Plaza Rzeszów. Gwiazdą imprezy, która odbędzie się w najbliższy piątek, 22 lipca na “Plaży na Dachu Centrum” będzie zespół Shantel.

REKLAMAOrganizatorzy zadbali o emocje sportowe (turniej siatkówki plażowej o godz. 15.00), estetyczne (wybory miss i mistera CityFit, godz. 18.00) oraz wizualne (pokaz akrobatyczny w wykonaniu Delfiny i Bartka, zwycięzców 5. edycji programu Mam Talent, godz. 20.00). Ukoronowaniem wieczoru będzie energetyczny koncert zespołu Shantel (godz. 21.00), a po nim after party do białego rana. Dodatkowe atrakcje zapewni rzeszowski Wake Zone.

I jeszcze coś extra dla tych, którzy kochają adrenalinę. Na parkingu przy Leclerc ustawiony zostanie flybag - dmuchana poducha o wymiarach 10 × 12 metrów, na którą skacze się z 7-metrowej rampy. Niezapomniane przeżycie zakończone miękkim lądowaniem. Dodatkowo na Plaży na Dachu zostanie stworzony specjalny tor do Skimboardu, który będzie koordynować ekipa Wake Zone Rzeszów.

Z kolei wszyscy, którzy tego dnia odwiedzą klub CityFit (poziom 1 CH Plaza), będą mogli skorzystać z konsultacji fizjoterapeuty, wziąć udział w degustacjach cateringu dietetycznego Slim Box i odżywek Protein Bar oraz spróbować szczęścia w konkursie z nagrodami ufundowanymi przez hotel spa Blue Diamond.

Drugie urodziny pierwszego w Polsce klubu CityFit w CH Plaza Rzeszów odbędą się w najbliższy piątek (22 lipca). Impreza na Plaży na Dachu rzeszowskiego centrum rozpocznie się punktualnie o godzinie 15:00.

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Pierwszy klub został otwarty dwa lata temu w CH Plaza Rzeszów. Misją CityFit jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów.

Zobacz także: www.plazarzeszow.pl, www.cityfit.pl oraz na www.facebook.com/PlazaRzeszow

ks

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj