Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

BRODKA Clashes Tour już w październiku w Rzeszowie

Good Taste Production zaprasza na koncert BRODKI w ramach Clashes Tour. Pierwszy koncert na jesiennej trasie artystki już 9 października w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie!

REKLAMA



"Clashes" to metafizyka i zmysłowość. Posępne, kościelne organy i pełen wigoru punk rock. Płytę wyprodukowali Noah Georgeson (nagrodzony Grammy, znany ze współpracy z Joanną Newsom, Devendrą Banhartem czy The Strokes) i m. in. znana z Warpaint, perkusistka Stella Mozgawa. Teksty są o namiętności, miłosnym szaleństwie, ale i o kuszącej otchłani śmierci. "Clashes" jest jak układanka, która wymaga czasu i nie zdradza swoich walorów, gdy patrzymy na garść rozsypanych elementów, która zaskakuje, gdy pierwsze puzzle zaczynają do siebie pasować i zachwyca, gdy wszystkie trafiają na swoje miejsce, a naszym oczom ukazuje się pełny obraz.

Clashes Tour to koncerty w niezwykłych miejscach. Gwarancją wyjątkowej oprawy trasy są piękne sale. Dodatkowo na scenie pojawi się niecodzienny, duży skład. Do zespołu dołączą m. in. instrumenty dęte i smyczkowe, a na niektórych koncertach nawet organy.

BRODKA Clashes Tour
9 października, godz. 20:00,
Filharmonia Podkarpacka,
Rzeszów, ul. Szopena 30.

Bilety w cenach: 79 zł (strefa C), 99 zł (strefa B), 119 zł (strefa A) dostępne są na: www.goodtaste.com.pl, www.bilety24.pl, www.biletomat.pl, www.kupbilecik.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn i Media Expert.

td/FF Music

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj