Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Radio Biwak na dachu rzeszowskiej Plazy

W piątek (12 sierpnia) rzeszowska Plaza zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Punktualnie o godzinie 9 na Plaży na Dachu Centrum wystartuje 1500. wydanie Radia Biwak, czyli wakacyjnej audycji Polskiego Radia Rzeszów. Z tej okazji przez cały dzień na wszystkich słuchaczy i klientów będzie czekać wiele atrakcji, m.in. koncerty, animacje, zawody sportowe i konkursy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

REKLAMARadio Biwak to wakacyjna audycja Polskiego Radia Rzeszów przygotowywana od 26 lat. Co roku przez całe wakacje dziennikarze odwiedzają ciekawe rejony Podkarpacia i nie tylko. Wakacyjna audycja Polskiego Radia Rzeszów nadaje np. z bieszczadzkich połonin, Jeziora Solińskiego, Roztocza czy Jeziora Tarnobrzeskiego. W audycji prezentowani są ciekawi ludzie, interesujące przedsięwzięcia, festiwale i miejsca godne uwagi i odwiedzenia.

Tegoroczne Radio Biwak jest wyjątkowe ze względu na przypadające dokładnie 12 sierpnia 1500. wydanie audycji. Partnerem tego wydarzenia zostało Centrum Handlowe Plaza Rzeszów, a audycja w piątek zagości w Plaży na Dach Centrum.
 
Z tej okazji rzeszowska Plaza przygotowała wiele atrakcji. Oprócz możliwości uczestniczenia w audycji na żywo z Plaży na Dachu na najmłodszych będą czekać wakacyjne animacje i konkursy. Dla młodzieży i dorosłych przygotowano turniej siatkówki plażowej, pokazy i naukę jazdy na deskach oraz specjalne konkursy z nagrodami od partnerów wydarzenia. Całość zakończy wieczorna impreza z setem DJ-skim w wykonaniu doskonale znanego rzeszowskiego artysty, Eskaubei oraz koncertem znakomitej remikserki Chloe Martini.

ks

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj