Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Powitanie szkoły w rzeszowskiej Plazie

Edukacyjne warsztaty, animacje, konkursy z nagrodami, kąciki zabaw dla najmłodszych i wiele innych atrakcji. Tak zapowiada się powitanie szkoły z Centrum Handlowym Plaza Rzeszów. Impreza odbędzie się w najbliższy weekend, 27 i 28 sierpnia 2016 r. w atrium rzeszowskiego centrum. Dodatkowo przez dwa dni paragony za zakupy będzie można wymienić na różne szkolne gadżety.

REKLAMAPowitanie szkoły z Plazą rozpocznie się w sobotę 27 sierpnia 2016 r. o godzinie 12:00. Impreza potrwa do niedzieli 28 sierpnia do godziny 18:00. Na wszystkich uczniów czekać będzie wiele atrakcji. Organizatorzy przygotowali m.in. ciekawe edukacyjne animacje i konkursy z nagrodami. Dla uczestników imprezy dostępny będzie także kącik plastyczny i plac zabaw dla najmłodszych. Na uczniów rozpoczynających nowy rok szkolny czekać będą także tematyczne pokazy edukacyjne.

Dodatkowo przez cały weekend pod hasłem "Witaj Szkoło" będzie można wymienić paragony za zakupy na praktyczne szkolne gadżety. Szczegóły dotyczące tej części imprezy oraz regulamin dostępny jest na stronie www.plazarzeszow.pl.

Partnerem imprezy jest znajdujący się w CH Plaza Rzeszów sklep Decathlon.

ks/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj