KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

KRUSHFEST 2016 - JASŁO - PRZYSTANEK KWIATOWA

10 września rusza Krushfest Festiwal 2016! To już VIII edycją wydarzenia, którego celem jest propagowanie ambitnej muzyki rockowej i alternatywnej.

REKLAMA


Na Krushfest’owej scenie pojawią się polskie gwiazdy z czołówki muzyki rockowej. Na scenie wystąpi zespół TURBO. Żywa legenda polskiego rocka, z 35-letnią historią. Twórca Utworu "Dorosłe dzieci", który stał się nie tylko jednym z najważniejszych i największych przebojów 1982 roku, ale i całej polskiej muzyki rockowej.

Jak zapowiadają organizatorzy, drugą gwiazdą wrześniowej imprezy ma być znany jest na całym świecie, polski zespół Decapitated. Odbył liczne trasy po Ameryce Pólnocnej i południowej, Azji, Europie, Australii jak również udało mu się zagrać w RPA w Afryce.

Jak co roku na Krushfeście nie może zabraknąć gospodarzy festiwalu. KRUSHER zaprezentuje materiał z płyty MetaLOA i najnowszej Epki Take A Pill. Podczas festiwalu wystąpi również śląski Post Profession, krakowski Netherfell, heavy metalowcy z INTERNAL QUIET oraz Metalowcy z Krosna - Mosh Machine.

10 września 2016, godzina 15:00
Jasło, PRZYSTANEK KWIATOWA

Bilety w cenie: 35 zł (przedsprzedaż) do nabycia w:

- JASŁO Sklep Muzyczny"OKO-ROCK" ul. Kadyiego 7 (obok Muzeum) / tel: 694984833,
- KROSNO Rock Klub Iron  ul. Sikorskiego 5 / tel: 509987566,
- KROSNO Parkowa siedem - PUB / tel: 515355494,
- DĘBICA DEBIUT ul.Słowackiego 2,

oraz 45 zł - w dniu koncertu.

Zakupu biletu w cenie 35 zł można dokonać bezpośrednio ze strony internetowej www.krushfest.eu poprzez naciśnięcie banera "Kup Bilet".

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?