Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Drużyna Uśmiechu odwiedzi CH Plaza Rzeszów

Rzeszowska Plaza będzie drugim miejscem w Polsce, które w weekend 10-11 września odwiedzi Drużyna Uśmiechu. Przez dwa dni animatorzy będą szukać najpiękniejszego uśmiechu w Rzeszowie. Dodatkowo na uczestników spotkania będą czekać dodatkowe atrakcje, m.in. malowanie twarzy, wielkie klocki i gry planszowe oraz konkursy i zabawy z nagrodami. Na spotkanie z Drużyną Uśmiechu organizatorzy zapraszają od  godz. 10 do 17.

REKLAMASpotkanie z Drużyną Uśmiechu w CH Plaza Rzeszów to część Ogólnopolskiego Festiwalu Uśmiechu. Festiwal ma na celu promowanie idei zdrowego i pięknego uśmiechu. W ramach festiwalu, w całej Polsce odbywają się różne eventy. Organizatorzy podczas prowadzonych działań nie tylko chcą promować dbanie o higienę jamy ustnej, ale także zarażać wszystkich pozytywną energią i uśmiechem. Rzeszów jest drugim miastem, które odwiedzi Drużyna Uśmiechu. Główną częścią imprezy będą poszukiwania najpiękniejszego uśmiechu w mieście.

W trakcie spotkania w rzeszowskiej Plazie będzie działać także atelier fotograficzne, gdzie będą drukowane na miejscu zdjęcia, ale także będzie możliwość zgłoszenia się do konkursu na najpiękniejszy uśmiech. Wszystkie zarejestrowane zdjęcia zawalczą o nagrodę w formie szczoteczki elektrycznej.

Na uczestników spotkania czekają także dodatkowe atrakcje. Przez cały weekend dzieci mogą odwiedzić stanowisko instruktażu mycia zębów oraz skorzystać z malowania twarzy i kolorowania włosów. Na terenie Plazy będzie można znaleźć wielkie klocki, gry planszowe XXL, grę w darta oraz modelowanie baloników. Wszyscy uczestnicy spotkania z Drużyną Uśmiechu będą mogli wziąć udział w konkursach i zabawach z nagrodami.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę i niedzielę (10-11 września), od  godz. 10 do 17.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj