Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

W Rzeszowie powstanie najdłuższy list do Świętego Mikołaja

Dzieci z rzeszowskich przedszkoli, uczniowie szkół podstawowych oraz klienci rzeszowskiej Plazy przez najbliższy tydzień będą przygotowywać najdłuższy list do Świętego Mikołaja. Do pisania listu można przyłączyć się od 28 listopada do 5 grudnia. Święty Mikołaj list otrzyma 6 grudnia.

REKLAMADo udziału w pisaniu i rysowaniu najdłuższego listu do Świętego Mikołaja organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Rzeszowa, którzy znowu chcą poczuć się dzieckiem. W akcji uczestniczyć będą także dzieci z rzeszowskich przedszkoli i uczniowie szkół podstawowych.

- Akcja pisania najdłuższego listu do Św. Mikołaja podzielona została na dwie części. Od 28 listopada do 1 grudnia list pisać i rysować będą dzieci w przedszkolach i szkołach. Od piątku 2 grudnia do poniedziałku 5 grudnia do listu będą mogli dopisać się wszyscy mieszkańcy miasta, którzy odwiedzą centrum handlowe Plaza Rzeszów - mówi Katarzyna Szewerniak, manager ds. marketingu Centrum Handlowego Plaza Rzeszów.

6 grudnia list zostanie oficjalnie zmierzony i wręczony Świętemu Mikołajowi, który przyjedzie do rzeszowskiej Plazy. W tym dniu na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji m.in. występy i animacje Piotra Boruty i Czocher, gwiazdy programy telewizyjnego Mam Talent. Będą także gry, zabawy i prezenty dla odwiedzających CH Plaza Rzeszów.

ks/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj