KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Rzeszów zaprasza do Świątecznego Miasteczka 2016

Od 9 do 18 grudnia na płycie rzeszowskiego Rynku powstanie Świąteczne Miasteczko. Dla Rzeszowian i odwiedzających miasto gości będzie to miejsce spotkań wśród zimowej scenerii choinek, ozdób i przysmaków na świąteczny stół.

REKLAMA


W ramach Bożonarodzeniowego Miasteczka odbędzie się jarmark. Na Rynku pojawią się domki wystawiennicze, w których będą dostępne między innymi zabawki, artykuły świąteczne, wyroby, pamiątki, ozdoby, rękodzieło, kosmetyki, biżuteria czy wyroby własne.

Lodowisko
Spragnieni sportowych atrakcji od 9 grudnia będą mogli skorzystać z lodowiska, które będzie dostępne na płycie Rynku aż do 30 grudnia! Lodowisko czynne w godz. 12.00-21.00. Wstęp: bilet normalny - 5 PLN, bilet ulgowy - 3 PLN, wypożyczenie łyżew - 3 PLN.

Święty Mikołaj na rzeszowskim Rynku!
W tym szczególnym okresie roku, kiedy wszyscy czujemy magię Świąt Bożego Narodzenia i prezentów, 10 grudnia na podrzeszowskim lotnisku w Jasionce wyląduje sam Święty Mikołaj, który następnie wraz ze swoimi pomocnikami uda się na rzeszowski Rynek, gdzie będzie wręczał prezenty. Wymarzone upominki, wspólne zdjęcie i zabawa na długo pozostaną w pamięci najmłodszych.

Jak zgłosić paczkę dla swojej pociechy? Do 8 grudnia prześlij zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając następujące dane: imię i nazwisko dziecka, kontakt do rodzica. Paczki z przygotowanymi i podpisanymi prezentami będą przyjmowane 9 grudnia w godz. 10.00 - 18.00  oraz 10 grudnia w godz. 10.00 - 14.00 w Podziemnej Trasie Turystycznej.

Zapamiętaj koniecznie te daty:

- 9 - 18 grudnia: Jarmark bożonarodzeniowy otwarty w godz. 12.00 - 20.00,
- 9 grudnia: Ice Show - pokaz tańca na lodzie - 18.00,
- 10 grudnia: lądowanie Mikołaja na rzeszowskim lotnisku o godzinie 11.00 oraz przybycie Mikołaja na Rynek o godzinie 15.00.
 
16 grudnia
- od godz. 15:00 - żywa szopka,
- 16:00 - koncert kolęd w wykonaniu Centrum Sztuki Wokalnej oraz uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych,
- 17:30 - Fire Show w wykonaniu Stowarzyszenia Teatru Tańca i Ruchu z Ogniem Mantikora.

21 grudnia
- 14:00 - Brat Naszego Boga - 100. rocznica śmierci Św. Brata Alberta,
- 14:30 - Wigilia na rzeszowskim Rynku - życzenia od władz Miasta Rzeszowa oraz poczęstunek przygotowany przez ZSG w Rzeszowie.

Organizatorami wydarzenia są rzeszowski urząd miasta, Estrada Rzeszowska oraz ProAktyw.

ds/mg

  • autor: ds/mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?