Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Jarmark Świąteczny "Podkarpackie cuda" w CWK w Jasionce - wydarzenie dla całej rodziny

Magiczna atmosfera świąt, wiele atrakcji i konkursy z nagrodami - już 17 grudnia w CWK w Jasionce (koło Rzeszowa) rusza Jarmark Świąteczny "Podkarpackie cuda". Będzie to wydarzenie dla wszystkich chętnych, którzy pragną poczuć  świąteczną atmosferę i wspólnie z całą rodziną spędzić ten dzień na poznawaniu lokalnych tradycji bożonarodzeniowych. Na odwiedzających czekają m.in. stoiska z rękodziełem, ozdobami oraz regionalnymi produktami spożywczymi idealnymi na wigilijny stół. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

REKLAMAJarmark Świąteczny "Podkarpackie cuda" będzie wyjątkowym wydarzeniem dla mieszkańców całego regionu. Świąteczna atmosfera zagości w CWK za sprawą licznych kupców oferujących m.in. ręcznie robione ozdoby, świąteczne dekoracje oraz produkty spożywcze. Rozmaitych smakołyków będzie można spróbować na stoiskach lokalnych kół gospodyń wiejskich, które odkryją przed odwiedzającymi swoje tradycyjne wigilijne przepisy.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych: Jasełka w wykonaniu małych artystów z Przedszkola Niepublicznego w Jasionce, spotkanie ze świętym Mikołajem, czy leśny kącik. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach m.in. z dekorowania pierników, lepienia aniołów z gliny, szydełkowania czy tworzenia biżuterii: z kamienia naturalnego, miedzi i mosiądzu. Będzie to doskonała okazja do stworzenia niepowtarzalnych ozdób świątecznych oraz zaczerpnięcia inspiracji na prezenty dla najbliższych. Dodatkową atrakcją będzie Loteria Świąteczna, na której co godzinę każdy będzie mógł wygrać cenne nagrody ufundowane przez wystawców.

- Jarmarki świąteczne to fantastyczna zabawa dla całej rodziny. Można na nich kupić oryginalne prezenty, skosztować świątecznych smakołyków, a przede wszystkim poczuć nadchodzącą magię świąt. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dzięki wszechstronnej ofercie CWK jesteśmy w stanie nie tylko organizować wydarzenia dla ludzi ze świata biznesu, nauki czy polityki, ale także gościć pod dachem Centrum wszystkich mieszkańców naszego regionu - mówi Agata Brożek, dyrektor marketingu i sprzedaży CWK w Jasionce.    

Pod dachem CWK tego dnia zagoszczą również tradycyjne potrawy wigilijne z różnych części Europy. Chętni będą mogli skosztować świątecznych specjałów z rejonu słonecznej Italii, które pozwolą odkryć tradycyjne dania kuchni śródziemnomorskiej. Dla wszystkich, którzy przez cały rok chcą być "fit" polecamy konsultacje z dietetykiem, prowadzone pod hasłem Zdrowe Święta.

Jarmark Świąteczny będzie otwarty dla wszystkich odwiedzających w godzinach 11.00 - 18.00.

ps/red.

  • autor: ps/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj