KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Kamila Malik z koncertem w Polskim Radiu Rzeszów

Kamila Malik Kamila Malik Fot. materiały prasowe

17 marca w studiu koncertowym im. Tadeusza Nalepy w Polskim Radiu Rzeszów wystąpi Kamila Malik. Początek wydarzenia o godzinie 19.

REKLAMA


Kamila Malik jest klasycznie wyszkoloną skrzypaczką łamiącą wszelkie standardy. Z łatwością adaptuje wiedzę i umiejętności zdobyte przez lata szkolenia do współczesnych trendów w muzyce rozrywkowej. Na skrzypcach gra od szóstego roku życia. Bez problemu łączy obowiązki rodzinne z zawodowymi, osiągnąwszy w życiu prywatnym wszystko, o czym od zawsze marzyła - bycie matką dwóch wspaniałych synów. W życiu zawodowym zawsze chciała, aby jej muzyka nie tylko wzbudzała uczucia, ale również sprawiała ludziom prawdziwą przyjemność.

Jej zaangażowanie w muzykę rozrywkową doprowadziło do stworzenia szeregu kompozycji na bazie klasycznych utworów z zakresu muzyki latynoskiej, cygańsko-orientalnej, popowych i rockowych, którym dźwięk skrzypiec dał zupełnie nowe brzmienie. Imprezowe sety koncertów Kamili zawierają zarówno porywające tango, flamenco i mambo, jak i covery muzyki filmowej i popularnych utworów popowych. Całość gwarantuje udaną imprezę i dobrą zabawę.

Kamila aktywnie promuje rozwój duchowy i zdrowy styl życia. Podkreśla nierozłączność swojej kobiecości z siłą charakteru, będąc inspiracją dla młodego pokolenia. Chce, aby jej muzyka zmieniała ludzi i świat na lepsze, aby dodawała życiu energii. Kamila jest prawdziwą indywidualnością muzyczną charakteryzującą się właściwymi tylko dla niej cechami gry skrzypcowej. Wykonywane przez nią utwory nigdy nie są takie same, w każdym zamyka się pewna cząstka niej: jej uczuć, nastroju, emocji. Na scenie przeżywa pewnego rodzaju Katharsis. To jest całe jej życie i jej prawdziwa pasja.

Polskie Radio Rzeszów,
Studio koncertowe im. Tadeusza Nalepy,
Rzeszów, ul. Zamkowa 3,
17 marca, godz: 19.00.

ks/prr/red.

  • autor: ks/prr/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?