Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Spotkanie autorskie z Nelą Małą Reporterką

Ma dopiero 11 lat, a zwiedziła więcej, niż niejeden dorosły! Była w Boliwii, Peru, Afryce, Tajlandii, na Filipinach, a w najbliższą sobotę przywędruje do Millenium Hall!

REKLAMANela podróżuje po świecie od piątego roku życia. Kocha przyrodę i wyprawy po świecie. Wspinała się już w boliwijskich Andach, zwiedzała wulkany i gejzery, podziwiała Machu Picchu w Peru, zaprzyjaźniła się z Masajem w Afryce, głaskała tygrysa w Tajlandii, a na Filipinach zeszła 120 metrów w głąb jaskiń, widziała 2 miliony nietoperzy wylatujących na żer, ratowała żółwia na Filipinach... a wszystko to relacjonowała kamerą, żeby opowiedzieć dzieciakom o swoich podróżach i żeby podzielić się z nimi swoją zdobytą wiedzą przyrodniczo-podróżniczą!

Niedługo premierę będzie miała już siódma książka Neli pt. "Nela i Skarby Karaibów". Z tej okazji w sobotę (1 kwietnia) odbędzie się spotkanie z młodziutką podróżniczką w Millenium Hall, gdzie opowie o najnowszej książce. Wydarzenie odbędzie się o godz. 14 na poziomie 0, tuż obok Restauracji Pizza Hut.

Millenium Hall
Rzeszów, ul. Kopisto 1
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Na miejscu będzie można również kupić książkę.

ko/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj