KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Spotkanie autorskie z Nelą Małą Reporterką

Ma dopiero 11 lat, a zwiedziła więcej, niż niejeden dorosły! Była w Boliwii, Peru, Afryce, Tajlandii, na Filipinach, a w najbliższą sobotę przywędruje do Millenium Hall!

REKLAMA


Nela podróżuje po świecie od piątego roku życia. Kocha przyrodę i wyprawy po świecie. Wspinała się już w boliwijskich Andach, zwiedzała wulkany i gejzery, podziwiała Machu Picchu w Peru, zaprzyjaźniła się z Masajem w Afryce, głaskała tygrysa w Tajlandii, a na Filipinach zeszła 120 metrów w głąb jaskiń, widziała 2 miliony nietoperzy wylatujących na żer, ratowała żółwia na Filipinach... a wszystko to relacjonowała kamerą, żeby opowiedzieć dzieciakom o swoich podróżach i żeby podzielić się z nimi swoją zdobytą wiedzą przyrodniczo-podróżniczą!

Niedługo premierę będzie miała już siódma książka Neli pt. "Nela i Skarby Karaibów". Z tej okazji w sobotę (1 kwietnia) odbędzie się spotkanie z młodziutką podróżniczką w Millenium Hall, gdzie opowie o najnowszej książce. Wydarzenie odbędzie się o godz. 14 na poziomie 0, tuż obok Restauracji Pizza Hut.

Millenium Hall
Rzeszów, ul. Kopisto 1
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Na miejscu będzie można również kupić książkę.

ko/red.

  • autor: ko/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?