Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Dino Top Festival na Podkarpaciu

PODKARPACIE: Przez dwa dni (24-25 czerwca) w Sędziszowie Małopolskim potrwa pierwsza edycja Dino Top Festival organizowanego przez Polskie Radio Rzeszów, TVP3 Rzeszów oraz miasto Sędziszów Małopolski.

REKLAMAW ubiegłym roku audycja muzyczna Dino Top świętowała tysięczne notowanie, co w przeliczeniu daje 22 lata na antenie radiowej. Jubileusz ten został uczczony koncertem w Sędziszowie Małopolskim z udziałem takich legend, jak Czerwone Gitary i Piotr Nowak Band.  

Koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem, dlatego też zrodziła się idea kontynuowania muzycznych, sentymentalnych podróży do czasów, kiedy dla niektórych muzyka była wręcz sensem życia.

Inspiracją do powołania do życia Dino Top Festivalu stała się przede wszystkim także wspaniała tradycja oraz bogaty katalog niezapomnianych polskich utworów, które pozwalają na szerokie pole do popisu.

Pierwsza edycja festiwalu odbędzie się 25 czerwca na stadionie Lechii w Sędziszowie Małopolskim. Gwiazdą tej edycji będzie zespół SKALDOWIE, natomiast jako support wystąpi legenda podkarpackiego rocka, grupa RSC.

Imprezie dodatkowo towarzyszy konkurs na interpretację piosenek Wojciecha Młynarskiego, który będzie miał miejsce dzień wcześniej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim.

Gorącym zwolennikiem Dino Top Festivalu od samego początku jest burmistrz Sędziszowa Małopolskiego, Bogusław Kmieć.

Patronat medialny nad wydarzeniem obejmują Telewizja Polska oraz Audytorium 17. Koncert finałowy będzie transmitowany na żywo przez Polskie Radio Rzeszów, TVP Kulturę oraz telewizję regionalną.

ks/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj