Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

ZAKOPOWER na koncertowej scenie LUKЯ [ZMIANA TERMINU]

ZAKOPOWER na koncertowej scenie LUKЯ [ZMIANA TERMINU] Fot. materiały prasowe

Na życzenie fanów Zakopower wraca po dwóch latach do Rzeszowa z piosenkami z ostatniej płyty "Drugie pół". Nie zabraknie też "Boso" ani "Kiebyś Ty". Zespół obiecuje niespodziankę dla Rzeszowa: "....dołożymy piosenki, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego. Pracujemy nad czymś specjalnie dla Was!"

REKLAMAZespół ma tysiące wiernych fanów, dzięki którym regularnie grywa niesamowite koncerty. Zakopower to folkowa "dusza" obleczona rockowym "ciałem". Wierny korzeniom, ale chętnie absorbujący współczesne muzyczne nurty i tradycyjne folkowe instrumentarium, pięknie równoważący groźnym pomrukiem gitary, mocnym uderzeniem rockowej sekcji rytmicznej czy jazzowymi dęciakami.

Cichym bohaterem zespołu jest Mateusz Pospieszalski, kompozytor i producent nagrań Zakopower, a twarzą i niepodrabialnym głosem Sebastian Karpiel-Bułecka. Na ten duet nie ma mocnych.

Bilety: 55 zł (pula 1); 65 zł (pula 2) do nabycia Sport's B-B-Q (poziom 1 Millenium Hall w Rzeszowie, ul. kopisto 1) oraz na stronie www.lukr.club

"Przekładamy nasz koncert w Rzeszowie w klubie LUKR na 22 grudnia (też piątek). Niestety zapalenie krtani Sebastiana okazało się nie do pokonania. Łudziliśmy się jeszcze, że antybiotyk pomoże, ale niestety... Wasze bilety oczywiście zachowują ważność, spotkamy się tuż przed Świętami i w takimż nastroju! Wynagrodzimy Wam tę niedogodność jakąś kolędową nutą na koniec koncertu. Do Zobaczenia." - czytamy w oficjalnym komunikacie grupy Zakopower.

Rezerwacje miejsc siedzących: www.lukr.club/rezerwacje
Decyduje kolejność - ilość miejsc siedzących jest ograniczona.

LUKЯ
Millenium Hall (Rzeszów, ul. Kopisto 1),
piątek, 22 grudnia
otwarcie drzwi: godz. 19:30,
start koncertu: godz. 21:00.

Magdalena Ogrodnik (LUKЯ), red.

  • autor: mg, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj