Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Sukcesy krośnieńskich biegaczy

6-8 września br. odbył się IV Festiwal biegowy w Krynicy-Zdrój, na którym biegacze KKB MOSiR Krosno wywalczyli I miejsce w sztafecie maratońskiej. Krosno ma także Mistrz w Nordic-Walking, Marcin Michalec stanął na podium. Tym czasem w Mielcu dobrze spisali się młodzi zawodnicy klubu.

REKLAMAalt

Podopieczni trenera Wacława Katana uzyskali na trudnej trasie czas 2.31.37 h, który jest nowym rekordem tej imprezy. Nasi zawodnicy uzyskali 5 minut przewagi nad drugim zespołem.

Mistrz w Nordic-Walking z Krosna
Marcin Michalec, podopieczny trenera Wacława Katana, zdobył I miejsce w zmaganiach o Pucharu Polski w Nordic-Walking w Hajnówce na 10 km. Natomiast w Nocnym Biegu Solidarności rozegranym w Rzeszowie Marcin Michalec zajął III miejsce w swojej kategorii.

Srebne medale dla młodych
Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi zawodnicy KKB MOSiR Krosno w Mistrzostwach Makroregionu Młodzików w Lekkiej atletyce rozegranych na nowym stadionie w Mielcu zdobywając trzy srebrne medale. Na 100 m Seweryn Dubis podopieczny trenera Tomasza Sochy, na 600 m Kamil Michalec i na 1000 m Bartłomiej Raś - podopieczni trenera Wacława Katana.

Finał Mistrzostw Polski odbędzie się 28 września 2013 r. w Radomiu.

(red.)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj