KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Rafał Grzesiński debiutuje na 2 miejscu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Rafał „Kiler” Grzesiński w pierwszym starcie nowego sezonu, w którym Kielczanin zamierza powalczyć o tytuł Mistrzowski w grupie N Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, może zacząć myśleć również o szansach na kolejny tytuł tym razem w klasyfikacji Generalnej. Kierowca Lancera Wygrał pierwszy podjazd wyścigowy inauguracyjnej rundy robiąc wielką niespodziankę swoim kibicom i konkurencji w mocnych samochodach.

REKLAMADrugi podjazd wyścigowy zrzucił Kilera na drugie miejsce w generalce tuż za Mariusza Steca w Lancerze grupy Open. Jednak bardziej powinna cieszyć z wygranej w mocno obsadzonej N+2000.

alt

Rafał Grzesiński: Fajnie jest wysiadać z samochodu wyścigowego z poczuciem, że pojechało się perfekcyjnie. Tak też było podczas pierwszego podjazdu wyścigowego kiedy czułem się w aucie fantastycznie. Skupiłem się na starcie wyczułem auto i wspólnie zgrani przejechaliśmy idealnie odcinek z Korczyny do rezerwatu Prządki. Na nawrocie czułem, że czas jest dobry, a to zmobilizowało mnie do szybszej jazdy i czas poniżej 2 minut jest osiągnięciem jak na pierwsze zawody sezonu 2011. Konkurencja jest mocna i Mariusz jest poza zasięgiem, za to walka w klasie będzie zacięta. Fajnie, że złapałem punkty w generalce. Nieobecność Bełtowskiego i Michałowskiego to duża strata bo są to fajni koledzy i waleczni przeciwnicy na trasie. Do zobaczenia jutro i życzcie mi dobrych wyników.

Łukasz Strzelecki
TEAM PROMOTION

  • autor: Łukasz Strzelecki, TEAM PROMOTION

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?