Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Speed Car Motoru Lublin zwycięzcą VII rundy DMP grupy B [ZDJĘCIA]

Speed Car Motoru Lublin zwycięzcą VII rundy DMP grupy B [ZDJĘCIA] Fot. Karol Słomka

Zwycięstwem Speed Car Motoru Lublin zakończył się turniej w ramach VII rundy Drużynowych Mistrzostw Polski grupy B, rozegrany we wtorek na torze w Krośnie. Druga była Unia Tarnów, a trzeci Włókniarz Częstochowa.

Dziś (środa, 27 czerwca) odbędzie się kolejna runda DMPJ w Krośnie. Tym razem zaległa 4. którą KSM zorganizuje w zastępstwie za Orła Łódź. Początek zawodów o godz. 16:00.

Punktacja:

I. Speed Car Motor Lublin - 25 pkt.:
16. Oskar Bober - 9 (3,3,2,1),
17. Emil Peroń - 6 (1,2,2,1),
18. Wiktor Lampart - 10 (3,3,2,2).

II. Grupa Azoty Unia Tarnów - 21 pkt.:
4. Mateusz Cierniak - 9 (3,1,3,2),
5. Dawid Rempała - 2 (2,0,0,0),
6. Patryk Rolnicki - 10 (2,2,3,3).

III. forBET Włókniarz Częstochowa - 20 pkt.:
7. Adrian Woźniak - 1 (-,d,1,0),
8. Bartosz Świącik - 3 (1,2,t,-),
9. Mateusz Świdnicki - 6 (-,3,-,3),
24. Michał Gruchalski - 10 (3,3,1,3).

IV. ROW Rybnik - 19 pkt.:
10. Lars Skupień - 11 (2,3,3,3),
11. Mateusz Tudzież - 3 (0,t,1,2),
12. Przemysław Giera - 5 (1,1,3,0).

V. Orzeł Łódź - 18 pkt.:
13. Jakub Miśkowiak - 9 (2,2,3,2),
14. Mateusz Błażykowski - 4 (0,3,1,-),
15. Maciej Kuromonow - 4 (w,-,3,1),
26. Eryk Borczuch - 1 (1,w).

VI. Stal Rzeszów - 15 pkt.:
19. Michał Curzytek - 8 (3,1,2,2),
20. Aureliusz Bieliński - 7 (2,2,2,1),
21. Mateusz Rząsa - NS (-,-,-,-),
28. Arkadiusz Potoniec - NS.

VII. KSM Krosno - 5 pkt.:
1. Konrad Stec - NS (-,-,-,-),
2. Daniel Bajor - 0 (w,d,w,-),
3. Krystian Stefanów - 5 (1,1,1,2).

Bieg po biegu:
1. (70,88) Cierniak, Rempała, Bajor (w/u),
2. (70,03) Gruchalski, Skupień, Świącik, Tudzież,
3. (70,28) Bober, Miśkowiak, Peroń, Błażykowski,
4. (70,87) Curzytek, Bieliński, Stefanów,
5. (71,76) Gruchalski, Rolnicki, Cierniak, Woźniak (d4),
6. (69,53) Skupień, Miśkowiak, Giera, Kuromonow (w/u),
7. (70,44) Lampart, Peroń, Curzytek,
8. (70,13) Świdnicki, Świącik, Stefanów,
9. (71,22) Cierniak, Rolnicki, Giera, Tudzież (t),
10. (71,16) Błażykowski, Bieliński, Borczuch,
11. (69,91) Bober, Peroń, Stefanów, Bajor (d4),
12. (70,44) Miśkowiak, Cierniak, Błażykowski, Rempała,
13. (71,22) Lampart, Bober, Gruchalski, Świącik (t),
14. (71,56) Giera, Bieliński, Tudzież,
15. (72,62) Kuromonow, Stefanów, Bajor (w/u), Borczuch (w/u),
16. (70,22) Rolnicki, Lampart, Bober, Rempała,
17. (74,14) Świdnicki, Curzytek, Woźniak,
18. (72,13) Skupień, Tudzież, Bajor (ns),
19. (71,45) Rolnicki, Curzytek, Bieliński, Rempała,
20. (71,24) Gruchalski, Miśkowiak, Kuromonow, Woźniak,
21. (70,70) Skupień, Lampart, Peroń, Giera.

Sędzia: Tomasz Proszowski + stażysta Rafał Kobak.
NCD: 69,53 - w 6. biegu uzyskał Lars Skupień.
Frekwencja: ok. 200 osób.

red.
Fot. Karol Słomka

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj