KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

XIV Górskie Zawody Balonowe 2013

Już tylko kilkanaście godzin dzieli nas od wielkiej inauguracji Zawodów Balonowych w Krośnie. W tym roku odbędą się w dniach 1 - 5 maja. Uczestniczy w nich 41 załóg, w większości z Polski. Na liście startowej nie brakuje jednak przedstawicieli z Litwy i Węgier. Dla wszystkich internautów przygotowana została relacja LIVE.

REKLAMA
W tym roku do Krosna zawita ok. 40 załóg balonowych. Oprócz zawodników z Polski, przywitamy pilotów z Węgier i Litwy. Zawody to część „Balonowego Pucharu Polski”. Właśnie w Krośnie zawodnicy będą walczyć o punkty, które pozwolą im dostać się do Balonowej Kadry Polski.

Kolorowe balony na niebie, zawody i masa pozytywnej energii płynąca ze sceny na krośnieńskim lotnisku. Górskie Zawody Balonowe w majowy weekend to już tradycja. W tym roku powitamy ok. 40 załóg balonowych, nie tylko z Polski, ale i spoza naszego kraju.

Oprócz emocji sportowych, związanych z balonowymi konkurencjami, organizatorzy tradycyjnie przygotowali wiele atrakcji muzyczno-artystycznych podczas Górskich Zawodów Balonowych. Zobacz program największej plenerowej imprezy w południowej Polsce "Balony nad Krosnem".

REKLAMA
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?