KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Giełda Pracy dla bezrobotnych już 1 września

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne Fot. sxc.hu

1 września w Powiatowym Urzędzie Pracy w Krośnie odbędzie się Giełda Pracy. Wydarzenie kierowane jest do wszystkich osób bezrobotnych z regionu oraz osób niepełnosprawnych, które mają utrudniony dostęp do rynku pracy. Każdy zainteresowany będzie mógł porozmawiać z ekspertami, skonsultować swoje CV oraz przejść rozmowę kwalifikacyjną.

REKLAMA


Giełda Pracy organizowana jest przez firmę specjalizującą się w rekrutacjach i poszukiwaniach pracowników - Polski HR Search & Selection, należącą do Grupy Kapitałowej Loyd S.A., we współpracy ze Spółdzielnią Socjalną Giełda Pracy, która zajmuje się aktywizacją osób niepełnosprawnych i innych grup o utrudnionym dostępie do rynku pracy.

- Zapraszamy wszystkich zainteresowanych poszukujących pracy, niezależnie od tego czy są zarejestrowani w UP czy nie - mówi Barbara Kłębowska, Dyrektor Zarządzający Polski HR Search & Selection Sp. z o.o.

- Będzie można porozmawiać z doświadczonymi konsultantami oraz rekruterami, przygotować się do poszukiwania pracy, złożyć swoje CV, a nawet odbyć rozmowę kwalifikacyjną. Obecnie szukamy pracowników w Krośnie m.in. do contact center. Ta praca wymaga przede wszystkim komunikatywności, więc mogą się o nią starać nawet kandydaci bez doświadczenia w tej branży. Szukamy głównie konsultantów, którzy potrafią efektywnie współpracować w grupie i wytrwale realizują cele osobiste. Szczególną uwagę zwracamy na przestrzeganie zasady równych szans i aktywizację grup społecznych o utrudnionym dostępie do rynku pracy. Zatrudnienie mogą u nas znaleźć osoby niepełnosprawne, kobiety i mężczyźni w wieku 50+, a także ucząca się młodzież - dodaje Barbara Kłębowska.

Centra usług funkcjonują na polskim rynku od dłuższego czasu, ale dopiero od niedawna wyrosły na istotną szansę dla osób, które chcą wystartować na rynku pracy lub wrócić do aktywności zawodowej po dłuższej przerwie. - Szczególnie w przypadku osób niepełnosprawnych ważny jest komfort pracy biurowej. Otwarta przestrzeń i codzienny kontakt z ludźmi oraz elastyczne warunki zatrudnienia pozwalają na przełamywanie barier i zdobywanie doświadczenia - komentuje Karolina Serwańska, Prezes Spółdzielni Socjalnej Giełda Pracy.

Giełda Pracy - 1 września 2014 r.
Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie, ul. Bieszczadzka 5, pokój 601, piętro 6.

ab

 • autor: ab

3 komentarzy

 • jasiu

  do" by" co do Urzędu Pracy pełna zgoda,powinni zostać rozgonieni już dawno
  .Co do nieudaczników czyli bezrobotnych to niekoniecznie bo trudno tak nazwać wybitnych specjalistów którzy po kilkudziesięciu latach tracą pracę.
  Taki np. hutnik z dnia na dzień nie zmieni zawodu a jeżeli zmieni będzie zaczynał zawodowo od zera.

  Zgłoś nadużycie jasiu niedziela, 31, sierpień 2014 09:02 Link do komentarza
 • 741

  To zależy czy korporacja-państwo ma budować duże zakłady i tworzyć nowe duże miejsca pracy , czy na własną rękę powstanie rzesza domokrążców i małych firm ?

  Czy znów ktoś ma prowadzić ściśle osobistą karierę przy pomocy tych porad specjalistów od Human resources?

  Urząd prowadzi raczej jedynie monitoring zjawiska bezrobocia z małymi interwencjami.

  Zgłoś nadużycie 741 piątek, 29, sierpień 2014 17:30 Link do komentarza
 • bv

  żadnych komentarzy ? to ja skomentuję..

  Za moje pieniądze banda nierobów i darmozjadów (Urząd Pracy) będzie udzielała bandzie nieudaczników (bezrobotni) g@wno wartych porad! Na koniec dodając, że ONI NIE SĄ OD SZUKANIA PRACY LUDZIOM!

  To od czego tam jesteście, pytam się, poza piciem herbaty i plotami ?

  Zgłoś nadużycie bv piątek, 29, sierpień 2014 12:41 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?