KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krosno: generator numeru konta dostępny dla mieszkańców

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne Fot. sxc.hu

Od początku lutego zmianie uległy numery indywidualnych rachunków, na które mieszkańcy Krosna wpłacają należności za gospodarowanie odpadami oraz z tytułu podatku od nieruchomości. Na stronie Urzędu Miasta zamieszczono generator, dzięki któremu dowiesz się jaki numer konta został przypisany Tobie.

REKLAMA


O zmianie informowaliśmy już w KrosnoCity.pl: UWAGA: Zmiana numerów rachunków bankowych w instytucjach publicznych!

Informacje na temat nowych numerów rachunków zostaną przekazane bezpośrednio mieszkańcom. Równocześnie na oficjalnej stronie Urzędu zamieszczono generator, który pozwala poznać indywidualny numer rachunku - zobacz tutaj.

Aby wygenerować nowy indywidualny numer konta, w zamieszczony na stronie Urzędu generator należy wprowadzić dotychczasowy numer konta w Banku PBS i kliknąć przycisk "Generuj nowy numer konta". Należy zwrócić uwagę, żeby stary numer wprowadzić prawidłowo oraz żeby był to numer konta bankowego Gminy Krosno w Banku PBS. W przeciwnym razie otrzymamy komunikat o błędzie.

Uwaga!
Opłaty za gospodarowanie odpadami i należności z tytułu podatków wpłacane są na różne rachunki bankowe! Należy pamiętać, że wprowadzenie "starego" numeru konta do wpłat za gospodarowanie odpadami, pozwoli wygenerować nowy numer dla tych wpłat. Chcąc wygenerować numer konta, na który wpłacimy podatek, należy wprowadzić swój numer rachunku, którym posługiwaliśmy się do tej pory.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?