Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Sztuka prezentacji - Spotkanie klubu Toastmasters w Krośnie!

3 marca 2015 (wtorek) o godz. 17:30 w auli PWSZ (ul. Kazimierza Wielkiego 4) odbędzie się pierwsze w Krośnie spotkanie klubu Toastmasters. Klub skupia osoby pragnące doskonalić swoje umiejętności w zakresie przemawiania publicznego. Będzie to spotkanie zapoznające z ideą Toastmaster. Udział jest bezpłatny.

REKLAMAToastmasters to rozwijanie w młodych ludziach, którzy wkraczają na rynek i ścieżkę kariery zawodowej, umiejętności przemawiania - czyli argumentowania, negocjacji i prezentacji w sposób jak najbardziej profesjonalny.

Ponieważ komunikujemy się na co dzień, warto abyśmy robili to na jak najwyższym poziomie. W dzisiejszych czasach umiejętność komunikacji to rzecz kluczowa na rynku pracy - jest konieczna podczas rozmowy kwalifikacyjnej, prezentacji na studiach, w pracy w trakcie negocjacji z klientem, a także w zwykłych rozmowach dnia codziennego.

Członkostwo w klubie Toastmasters to również rozwijanie umiejętności liderskich, a także nauka pracy w zespole, zarządzania ludźmi i projektami.

- Krośnieński klub Toastmasters będzie trzecim klubem na Podkarpaciu. Spotkanie nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich tych, którzy chcą dowiedzieć się o formach i funkcjonowaniu klubu, a także zobaczyć "mowy pokazowe". Jedną z nich wygłosi Michał Zawada - Członek Rady Europy Toastmasters, który profesjonalnie zajmuje się szkoleniem ludzi ze sztuki wystąpień publicznych oraz pomaga firmom w zarządzaniu, marketingu i rekrutacji. Jest także finalistą Mistrzostw Polski w Wystąpieniach Publicznych. Poprowadzi on spotkanie, a także przeprowadzi szkolenie, na którym nauczy wszystkich uczestników jak w 30 min. przygotować prezentację - mówi Łukasz Głód, członek klubu Toastmasters.

Dołącz do wydarzenia: Pierwsze spotkanie klubu mówców i liderów Toastmasters w Krośnie.

ms

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj