Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wysoka ocena dla Krosna za obsługę inwestorów

Krosno zajęło drugie miejsce w kraju pod względem jakości obsługi potencjalnych inwestorów. Zespół badawczy ocenił 656 gmin w całej Polsce przy użyciu metody "tajemniczego klienta".

REKLAMA"Tajemniczy klient" zadaje pytanie
Badanie "Gmina na 5!" zrealizował Instytut Przedsiębiorstwa Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i działające przy nim Studenckie Koło Naukowe Przedsiębiorczości i Analiz Regionalnych.

Pod uwagę brano jakość witryn internetowych oraz odpowiedzi na e-maile w języku polskim i angielskim.

W rankingu wyróżnionych gmin Krosno znajduje się wysoko, bo na drugim miejscu. Korespondencja mailowa w języku angielskim uzyskała maksymalną liczbę punktów. Wysoko oceniono także jakość korespondencji w języku polskim oraz stronę internetową www.krosno.pl.

Nie pierwszyzna
Krosno ponownie otrzymało wyróżnienie "Gmina na 5!", co świadczy o bardzo dobrej obsłudze potencjalnych inwestorów w dłuższej perspektywie czasowej. Krosno znalazło się wśród nagrodzonych gmin już po raz trzeci z rzędu, dlatego zostało uhonorowane wyróżnieniem specjalnym "Złota Gmina na 5!"

Wręczenie nagród
Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się w piątek (27.02) w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, podczas Forum "Gmin na 5!". Przedstawiciele świata nauki, biznesu, instytucji rządowych i samorządowych dyskutowali na nim o dobrych praktykach w zakresie komunikacji elektronicznej w gminach.

Pełny raport z badania znajdziecie tutaj.

pd

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj