KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Masz niepotrzebną szafę? Zrzuć gabaryty na wiosnę

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne

Krośnieński magistrat prowadzi kolejną już akcję sprzątania starych tapczanów, szaf i innych zużytych sprzętów domowych pod hasłem ”Zrzuć gabaryty na wiosnę”. Odpady wielkogabarytowe zostaną odebrane przez firmę TRANS- FORMERS Sp. z o.o. po wcześniejszym zgłoszeniu z podaniem miejsca i rodzaju odpadów.

REKLAMA


- Przedmioty należy ustawiać w miejscach widocznych z ulicy tak, aby umożliwiały przejście dla pieszych - czytamy w komunikacie UMK Krosno.

Odbiór odpadów wielkogabarytowych organizowany jest dwukrotnie w ciągu roku. Akcje kierowane są wyłącznie do właścicieli nieruchomości, którzy są objęci systemem odbioru odpadów komunalnych (mają złożone stosowne deklaracje odbioru odpadów), co jest ich ustawowym obowiązkiem.

Zbiórka trwać będzie od 13 do 30 kwietnia 2015. Zgłoszenia będą przyjmowane od 7 do 10 kwietnia 2015 pod następującymi numerami telefonów: 13 43 68 161 lub 13 43 68 940 w godzinach od 8:00 do 14:00.

Urząd Miasta przypomina, że mieszkańcy Krosna przez cały rok mogą korzystać z usług Gminnego Punktu Odbioru Odpadów Komunalnych, gdzie bezpłatnie mogą zostawić niepotrzebne sprzęty domowe.

Szczegółowe informacje oraz aktualności z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi są dostępne na stronie: naszesmieci.krosno.pl.

- Zapraszamy mieszkańców miasta Krosna do korzystania z akcji oraz usług GPOO, aby w legalny sposób pozbyć się zbędnych odpadów, których utylizacja przysparza często wielu problemów - informuje UMK Krosno.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?