KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Na "Podwórko NIVEA" w Krośnie możesz głosować codziennie!

Czytelniczki KrosnoCity.pl apelują o głosowanie w ankiecie NIVEA. Wyjątkowy plac zabaw może powstać w Krośnie! Aby wziąć udział w głosowaniu, wystarczy posiadać aktywny adres e-mail. Każdego dnia możesz oddać jeden głos na Krosno!

REKLAMA


"Wyjątkowe Podwórka NIVEA" to Rodzinne Miejsca Zabaw, w których rodzice i dzieci mogą wspólnie spędzić czas w aktywny sposób. NIVEA zapowiada budowę 40 takich placów zabaw w miejscach wskazanych w głosowaniu przez Internautów. Krosno zgłosiło lokalizację na terenach rekreacyjnych przy ul. Bursaki. Na portalu KrosnoCity.pl zachęcamy od głosowania niemal od początku akcji: Krosno błyskawicznie awansuje w głosowaniu "Wyjątkowe Podwórko NIVEA".

W niedzielę (19 kwietnia) napisały do nas w tej sprawie czytelniczki z prośbą, by zwrócić uwagę czytelników na kilka szczegółów.

- Myślę, że część osób zainteresowanych nie wie, iż można oddawać głos każdego dnia - to trzeba podkreślić oraz uświadomić mieszkańcom powiatu krośnieńskiego (Rymanów, Korczyna, Potok), iż obecnie Krosno zajmuje najwyższe miejsce i tutaj należy skupić głosy. Lepiej, by było w naszej gminie, niż wcale - napisała nasza czytelniczka.

Zwracamy też uwagę, by głosować na właściwe Krosno. Wśród zgłoszonych lokalizacji jest też Krosno z Wielkopolski. Część z Was sugeruje, że być moźe mieszkańcy naszego miasta mylą się w głosowaniu. W komentarzu jeden z czytelników napisał: "Ludzie! Patrzcie na jakie Krosno głosujecie. Krosno, ul. Piaskowa woj. wielkopolskie to wieś o liczbie mieszkańców 2000, a mają więcej głosów niż my...".


Tu miałby powstać nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Fot. UM Krosno

Zgodnie z sugestią naszych czytelniczek zachęcamy, by głosować codziennie. To dla Was nieduży wysiłek, a dzięki temu miasto może zyskać nowy obiekt rekreacyjny. Krosno awansuje na liście, ale lokalizacje w czołówce tabeli zyskują głosy o wiele szybciej niż my.

pd 

  • autor: pd

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?