KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Ratuj swoje miasto. Walczymy o utrzymanie Podwórka Nivea w Krośnie

Ratuj swoje miasto. Walczymy o utrzymanie Podwórka Nivea w Krośnie Fot. nivea.pl

Krosno spada w rankingu NIVEA. Trwa głosowanie w internetowym konkursie na lokalizacje nowoczesnych placów zabaw. Powstaną w 20 miejscach, które uzyskają najwięcej głosów. Krosno było już na 16 pozycji, ale teraz spada. Jesteśmy na miejscu 21. Potrzebny jest Twój głos!

REKLAMA


"Wyjątkowe Podwórka NIVEA" to Rodzinne Miejsca Zabaw, w których rodzice i dzieci mogą wspólnie spędzić czas w aktywny sposób. NIVEA zapowiada budowę 40 takich placów zabaw w miejscach wskazanych w głosowaniu przez Internautów. Krosno zgłosiło lokalizację na terenach rekreacyjnych przy ul. Bursaki. Na portalu KrosnoCity.pl zachęcamy od głosowania niemal od początku akcji: Krosno błyskawicznie awansuje w głosowaniu "Wyjątkowe Podwórko NIVEA".

Głosować można codziennie. Trwa właśnie drugi etap plebiscytu, w który wyłonionych zostanie 20 lokalizacji. Krosno spadło na 21. miejsce, a głosować można do końca miesiąca.

Krosno potrzebuje Twoich głosów! Wystarczy mieć aktywny adres e-mail i poświecić chwilę czasu by nowoczesny plac zabaw powstał właśnie u nas.

Weź udział w wydarzeniu na facebook'u: KROSNO głosuje na Wyjątkowe Podwórko NIVEA - FINAŁ 31 maja!

pd

  • autor: pd

5 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?