KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Urząd Miasta zaprasza do udziału w konkursie "Zasłużony dla Wolontariatu"

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Prezydent Krosna chce nagrodzić osoby zasłużone dla wolontariatu. Organizacje pozarządowe i mieszkańcy mogą zgłaszać kandydatury do 26 października. Celem konkursu jest promowanie idei wolontariatu wśród mieszkańców Krosna.

REKLAMA


- Nawiązując do idei bezinteresownego i dobrowolnego niesienia pomocy innym, Prezydent Miasta Krosna po raz kolejny ma zaszczyt zaprosić mieszkańców miasta Krosna, organizacje pozarządowe, instytucje publiczne działające na rzecz mieszkańców Miasta Krosna oraz przedsiębiorstwa, które doświadczyły bezinteresownej, dobroczynnej, społecznej pomocy osoby indywidualnej lub organizacji, do wzięcia udziału w V edycji Konkursu "Zasłużony dla wolontariatu 2015" - czytamy na stronie Urzędu Miasta.

Konkurs "Zasłużony dla wolontariatu 2015" jest okazją do wyróżnienia i publicznego uhonorowania osób aktywnie działających na zasadzie pracy wolontarystycznej, podejmujących działania posiadające różne formy i oblicza, które w sposób szczególny bez względu na wiek, wykształcenie, stan zdrowia zasłużyły się w działalności wolontarystycznej na rzecz społeczeństwa miasta Krosna.
 
Celem konkursu jest promowanie idei wolontariatu wśród mieszkańców Krosna oraz wykazanie, że nie brakuje osób, które z dobrego serca bezinteresownie pomagają drugiej osobie.

Konkurs odbywa się po raz piąty. W tym roku zmianie uległy kategorie, w których będą przyznawane nagrody.

Obecnie są następujące:
- Kategoria I - KROSNOludzki Wolontariusz Roku - wolontariat indywidualny
- Kategoria II - KROSNOludzki Wolontariusz Roku - wolontariat grupowy
- Kategoria III - KROSNOludzka Organizacja/Instytucja Przyjazna Wolontariuszom

W każdej kategorii laureatom zostaną przyznane nagrody, wyróżnienia i dyplomy, które zostaną wręczone podczas Krośnieńskiego Dnia Wolontariatu.

W celu zgłoszenia kandydatur należy wypełnić wniosek zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie internetowej www.cwop.krosno.pl, w Biurze Obsługi Obywatela Urzędu Miasta Krosna przy ul. Lwowskiej 28a lub w siedzibie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Krośnie przy ul. Grodzkiej 10.

Wnioski należy składać do 26 października 2015 roku w:
- Biurze Obsługi Obywatela Urzędu Miasta Krosna przy ul. Lwowskiej 28a,
- Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Krośnie przy ul. Grodzkiej 10,
- lub przesłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie pytania proszę kierować pod nr tel.: 013-47-43-907 lub na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumenty do pobrania:
- Regulamin
- Załącznik nr 1
- Załącznik nr 2
- Załącznik nr 3

pd/umk

  • autor: pd/umk

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?