KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Trzecia edycja Turnieju Miast Zumi. Zagłosuj na Krosno!

Krośnianie głosują na Krosno! W internetowym Turnieju miast Krosno może zdobyć atrakcyjne nagrody. “Klikając” w Internecie możesz promować nasze miasto! Internauci mogą także wziąć udział w konkursie fotograficznym. To szansa na pokazanie swojego miasta na zdjęciach.

REKLAMA


Lokalizator internetowy Zumi zaprasza do udziału w Turnieju Miast - rankingu, w którym mieszkańcy głosują na najlepsze miejscowości w Polsce. Najbardziej aktywne miasta mogą wygrać kampanie promocyjne w serwisie Zumi oraz portalu Onet.pl.
 
Turniej Miast 2015 to już trzecia edycja rankingu organizowanego przez lokalizator Zumi. W ubiegłym roku najbardziej aktywnymi miastami były Gołdap, Sejny i Szydłowiec. - Ich mieszkańcy wzajemnie się aktywizowali, udostępniając informacje o turnieju, a władze miast promowały ranking na swoich stronach. To była prawdziwa powszechna mobilizacja! - Piotr Kaniowski, PR Manager z Grupa Onet.pl S.A.

W tym roku w rankingu nagrodzonych zostanie osiem miast, spośród 335 miast powiatowych.

Trzy główne nagrody to 99-procentowy rabat na kampanie promocyjne w serwisie Zumi oraz portalu Onet.pl - zdobędą najbardziej aktywne miejscowości.

- Każde miasto ma równe szanse - w rankingu stosowana jest zasada proporcji liczby głosów do liczby mieszkańców miejscowości - podkreśla Piotr Kaniowski.
 
Dodatkową nagrodą, także w postaci rabatu na kampanię promocyjną, zostanie uhonorowane miasto, które zdobędzie najwięcej głosów w rankingu w ogóle.

Tegoroczny Turniej Miast promuje także miasta ekologiczne, przyjazne turystom, aktywne biznesowo oraz najbardziej bezpieczne - mieszkańcy mogą głosować na swoje miejscowości także w tych kategoriach. Zwycięzcy otrzymają rabat na działania promocyjne w serwisie Zumi oraz portalu Onet.pl, a także certyfikat potwierdzający zdobycie nagrody.
 
Internauci mogą także wziąć udział w konkursie fotograficznym. To szansa na pokazanie swojego miasta na zdjęciach. Zwycięskie fotografie zostaną opublikowane na stronie głównej serwisu Zumi i będą ilustrować miejscowości, w których zostały zrobione. Autorzy najlepszych zdjęć mogą liczyć na nagrody.
 
Głosowanie potrwa do 25 listopada. Więcej informacji na stronie turniejmiast.zumi.pl

pk/pd

  • autor: pk/pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?