Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Krosno: kładką przejdziemy po 9 grudnia

Krosno: kładką przejdziemy po 9 grudnia Fot. Łukasz Jaracz

Praktycznie zakończył się remont kładki dla pieszych nad torami kolejowymi łączącej ul. Mielczarskiego z ul. Pużaka. Dopuszczenie obiektu do użytku planowane jest po 9-tym grudnia.

REKLAMAKładka była w opłakanym stanie i od dłuższego czasu wymagała remontu. W ubiegłym roku podjęto najbardziej niezbędne prace ratunkowe, ponieważ niektóre elementy metalowe już dosłownie rozsypywały się w proch.


Fot. KrosnoCity.pl

Całościowa przebudowa ruszyła w tym roku, zobacz: Niebawem ruszy remont kładki nad torami

Zakończenie prac planowano na 27 listopada. Kładka jest już gotowa, pozostało tylko nałożenie warstwy ochronnej na drewniane elementy. W tym przeszkodziła pogoda i opady śniegu. Jak zapewnia Magistrat, wraz z poprawą pogody prace zostaną zakończone.

Prawdopodobnie kładka zostanie udostępniona pieszym tuż po 9 grudnia.

pd

1 komentarz

  • TOR

    PO DŁUGIM OCZEKIWANIU NARESZCIE NOWA KŁADKA. W sierpniu 2013 dostałem całkowicie bezpodstawnie mandat 50 zł od Panów sokistów z jasielskiego sok, za to ze przechodziłem furtka tj dozwolonym przejsciem dla druzuzyn konduktorskich i pracowników PKP a nie przez spróchniałą kładke na dworcu PKP Krosno. Na tej kladce to mozna kark skrecic. Poza tym w tym okresie wogóle nie chodziły zadne pociagi. Nie pomogły wielokrotne odwołania do Pan komendanta SOK w Jasle i Przemyslu oraz pan Prezydenta Krosna. Nikt sie tym nie intersuje tze sokisci wlepiaja bezzasadne mandaty chyba po to zeby wesprezc budzet miasta. Ale ja SOK tego nie prezpuszce i panowie sokisci zapłac funkcjonariusze z własnej kieszeni i w zebach mi te pieniadze odddadzą. SOK w porumieniu z Urzedem Miasta Krosna miał beczelnosc napisac mi w pismach do mnie ze stan kładki jest bardzo dobry co stwierdzili rzekomo przedstawiciele Urezdu Miasta Krosna . To w takim razie po co teraz wyremontowali kładkę jak była taka super i dziury na wylot ze mozna kark skrecić? To była celowa, przemyslana robota SOK tylko po to zeby ludziom niewinnym pare złotych wyrwać. Osoby odpowiedzialne za ten caly proceder beda ukarane. Dosyc bezkarnosci SOK. Nie bedzie tak zeby niewinnym ludziom wystawiac manadaty bo postawili noge na wycieraczce furtki dla druzyn konduktorskich i placa za to 50 zł. Na w/w fakty mam dokumenty i pima potwierzdajace w/w i moge prezdstawic jak ktos chciałby sie zajac tą sprawą nieuczciwych sokistów i urzedników UM Krosna dla których taka super była ta kładka. Pozdrwiam Franciszek Nowacki fnowacki@interia.pl

    Zgłoś nadużycie TOR czwartek, 10, grudzień 2015 14:59 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj