Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Skuteczne odchudzanie z dietetykiem. Dzień Otwarty w Naturhouse Krosno

Naturhouse zaprasza w sobotę (30.01) na dzień otwarty połączony z warsztatami kosmetycznymi Mary Kay. Wydarzenie odbywać się będzie w godzinach od 9:00 do 13:00.

REKLAMAWarto udać się do specjalisty
Ludzie w zależności od wieku, potrzeb, trybu życia i przebytych chorób znacznie różnią się od siebie. Dieta każdego z nas powinna więc być dobrana indywidualnie do naszych potrzeb. Poszukiwanie niesprawdzonych informacji na forach internetowych niekoniecznie musi być dobrym pomysłem. Naszych oczekiwań nie spełnią gotowe, ogólnie dostępne kuracje, gdyż nawet te najpopularniejsze mogą być nieodpowiednie dla naszego organizmu.

Odpowiedni jadłospis ułożyć może jedynie wykwalifikowany dietetyk, po przeprowadzonych dokładnych pomiarach oraz wywiadzie na temat dotychczasowego trybu życia. Specjalista udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania oraz jasno i przejrzyście wyjaśni zasady postępowania w trakcie kuracji. Dietetyk jest źródłem pewnej, fachowej i sprawdzonej wiedzy.

Czy restrykcyjne diety są bezpieczne?
- Schudnąć szybko zazwyczaj nie znaczy zdrowo, a dieta nie musi wiązać się z restrykcyjną głodówką - mówią Anna Polnik i Anna Pacyga, dietetyczki Centrum Naturhouse w Krośnie mieszczącego się przy ul. Franciszkańskiej 1.

Niedostarczanie do organizmu wszystkich niezbędnych witamin i mikroelementów może powodować zmęczenie, pogorszenie się stanu skóry, włosów oraz paznokci, a także anemię.  Zbilansowane posiłki i odpowiednio dobrane suplementy zapewniają zdrowe i skuteczne chudnięcie bez uczucia głodu i efektu jo-jo. Dieta wcale nie musi być pasmem wyrzeczeń.

Kuracja z dietetykiem skuteczniejsza niż ta stosowana na własną rękę
Utrzymywanie motywacji ma istotny wpływ na proces odchudzania. Początkowy entuzjazm z czasem może maleć. Gdy mimo podjętych wysiłków waga ani drgnie, często porzucamy nasze początkowe postanowienia i wracamy do dawnych nawyków. Wracamy, ponieważ zmiany nie przynosiły upragnionego skutku. Jest to problem wielu odchudzających się na własną rękę osób. Nie mają one wsparcia kogoś, kto ciągle podtrzymywałaby ich motywację na wysokim poziomie. Doskonałym źródłem zachęty do dalszego odchudzania są postępy, które zaobserwować można podczas kuracji pod okiem fachowca. Spotkania z dietetykiem powinny odbywać się regularnie, by móc rozmawiać na temat pojawiających się w trakcie stosowania diety pytań i wątpliwości. Specjalista, oprócz ułożenia odpowiedniego jadłospisu, służy wsparciem psychicznym, ponieważ rozumie, że proces odchudzania nie jest łatwy i wymaga zmian dotychczasowych przyzwyczajeń i nawyków.
 
W celu skorzystania z bezpłatnej konsultacji wystarczy umówić się telefonicznie lub osobiście.

Dzień Otwarty - Centrum Dietetyczne Naturhouse
Krosno, ul. Franciszkańska 1,
godzina: 9:00 - 13:00,
Zapisz się: tel. 886 619 999 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nh

  • autor: nh

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj