KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krosno w TVP Historia: Prywatne Muzeum

Krosno w TVP Historia: Prywatne Muzeum Fot. TVP Historia

Niecodzienna promocja Krosna w TVP Historia. Ekipa programu “Było ...nie minęło” zwiedzała Prywatne Muzeum Podkarpackich Pól Bitewnych. Odcinek dostępny jest w Internecie.

REKLAMA


Twórcy programu "Było... nie minęło" współpracowali już z Prywatnym Muzeum Podkarpackich Pól Bitewnych przy okazji wydobycia wraku bombowca z II Wojny Światowej. Relacja Adama Sikorskiego z tego wydarzenia pojawiła się w telewizji i Internecie. Zobacz: TVP Historia o odkryciu pod Krosnem.

Także emisja kolejnego odcinka "Było... nie minęło", zrealizowanego w samym muzeum w Krośnie, odbiła się szerokim echem.

- Mamy ogromny odzew - mówi Lesław Wilk, jeden z twórców placówki - Dzwonią ludzie proszący o pomoc w identyfikacji przedmiotów, a także oferują nam nowe eksponaty do muzeum. Informują też o miejscach, w których możemy szukać kolejnych samolotów czy czołgów - dodaje Lesław Wilk, który oprowadzał ekipę TVP po muzeum.

Odcinek "Było... nie minęło" zrealizowany w muzeum w  Krośnie można oglądać w Internecie: Było... nie minęło - Krok po kroku.

Samo muzeum dostępne jest dla zwiedzających od listopada 2013 roku. Zobacz: Fenomen: pierwsze prywatne muzeum w Krośnie.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?