Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Rynek Krosna to wielka galeria pod niebem

W najbliższy piątek (29.07) odbędzie się Noc Zakupów na Rynku w Krośnie. Niemal sto sklepów będzie otwartych w godzinach 19:00-22:00, czyli wtedy, kiedy tak naprawdę ludzie mają czas na zakupy. Na klientów czekają liczne promocje i obniżki. To będzie największe wydarzenie handlowe ostatnich lat w Krośnie!

REKLAMAWbrew pozorom na krośnieńskim Rynku i okolicznych ulicach (od Piłsudskiego do Staszica) handel nie zamarł. Sklepów w centrum miasta jest niemal sto. Wśród nich nie tylko salony sieci komórkowych, sklepy odzieżowe czy obuwnicze. Są tu przede wszystkim sklepy niszowe, których nie ma w dużych galeriach handlowych. Można w nich kupić m.in. naturalne kosmetyki, zdrową żywność, zioła, porcelanę, szkło z Krosna, rękodzieło, biżuterię, antyki, a także len, firany i obrusy.

Mapę sklepów z ich ofertą i zdjęciami można zobaczyć pod adresem: www.rynekkrosna.pl. Wiele sklepów przygotowało na tę okazję promocje, obniżki, a nawet stoiska degustacyjne.

Termin wydarzenia nie jest przypadkowy, w sobotę (30.07) odbędzie się inscenizacja wjazdu króla Jana Kazimierza do Krosna, a w niedzielę (31.07) impreza Świetlne Miasto. Noc Zakupów w piątek ma być jeszcze jednym dniem świętowania w Krośnie, będzie to święto handlu w centrum miasta.

Dla dzieci zorganizowane zostaną gry i zabawy w wielkiej piaskownicy, która znajduje się na Rynku. Rodzice starszych dzieci będą mogli je tam pozostawić na czas zakupów. Na Rynku zagra także akustyczna muzyka rozrywkowa w wykonaniu młodych muzyków.

- Zadbaliśmy o klimat! Spragnieni i zmęczeni spacerem po mieście mogą liczyć na zimne piwo w pobliskich restauracjach i barach - zapewniają organizatorzy.

Noc Zakupów to kolejne przedsięwzięcie, które jest organizowane w ramach projektu "Rynek Krosna. Serce Miasta", który ma na celu ożywienie krośnieńskiego Starego Miasta. Organizatorzy szacują, że Dzień Grilla (13 lipca) przyciągnął na Rynek ok. 2-3 tysiące osób.

Równocześnie planowane są kolejne wydarzenia gastronomiczne: 14 sierpnia Dzień Deserów, a 11 września Dzień Specjałów.

Weź udział w wydarzeniu na FB: Noc Zakupów na rynku w Krośnie.

Zobacz także:
- Dzień grilla już jutro! Restauratorzy zapraszają na wspólną ucztę
- Nowa akcja: "Rynek Krosna. Serce Miasta"

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj