KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Jak udzielić pomocy dziecku?

Już wkrótce odbędzie się kolejne spotkanie w ramach "Strefy aktywnego rodzica/opiekuna" w krośnieńskim szpitalu. Jak udzielać pomocy przedmedycznej dziecku? Tego będzie można dowiedzieć się już 13 września. Trzeba pamiętać, że zasady ratowania dzieci są nieco inne, niż w przypadku osób dorosłych.

REKLAMA


13 września w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie odbędzie się kolejne spotkanie w ramach "Strefy aktywnego rodzica/opiekuna".

Tematem warsztatów będzie udzielenie dziecku pierwszej pomocy przedmedycznej. Warsztaty przeznaczone są dla przyszłych rodziców, opiekunów oraz dziadków.

Podczas spotkania specjaliści opowiedzą o tym, jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia oraz pokażą na fantomach, jak udzielić dziecku pierwszej pomocy przedmedycznej (m.in. w przypadku zachłyśnięcia, oparzenia, gorączki czy utraty przytomności).

Wstęp wolny!

"Strefa aktywnego rodzica/opiekuna" to cykl spotkań, w ramach których są poruszane zagadnienia dotyczące ciąży, opieki okołoporodowej oraz wychowania dziecka.

al/pd

  • autor: al/pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?