KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Przyłącz się do "Karty Dużej Rodziny"

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny przewiduje system zniżek dla rodzin z trojgiem i więcej dzieci na usługi oferowane przez podmioty prywatne i publiczne na terenie całego kraju. Ministerstwo zaprasza firmy do współpracy w ramach programu.

REKLAMA


Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zaprasza firmy i instytucje do włączenia się w ogólnopolski program "Karta Dużej Rodziny". Warunkiem udziału jest zapewnienie zniżek lub dodatkowych uprawnień dla rodzin posiadających Kartę Dużej Rodziny.
 
Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny przewiduje system zniżek dla rodzin z trojgiem i więcej dzieci na usługi oferowane przez podmioty prywatne i publiczne na terenie całego kraju.

Korzyści dla firm i instytucji z włączenia się do programu:
- współtworzenie ogólnopolskiego programu skierowanego do dużych rodzin,
- możliwość posługiwania się znakiem "Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny",
- zwiększenie rozpoznawalności i zainteresowania ofertą firmy/instytucji,
- realizacja polityki społecznej odpowiedzialności biznesu.
 
Firmy i instytucje, które chcą dołączyć do programu "Karta Dużej Rodziny" powinny wypełnić e-deklarację uczestnictwa. Moduł Obsługi Partnera, który ułatwia przystąpienie do programu dostępny jest na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Po uzgodnieniu warunków współpracy, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej lub wojewoda podpisze z firmą lub instytucją umowę. Szczegółowe informacje można również uzyskać kontaktując się z pracownikami Wydziału Polityki Społecznej urzędu wojewódzkiego pod wskazanymi numerami telefonu: 17 867 13 67 lub 17 867 13 15.

Podjęta współpraca w ramach tych programów będzie służyć całej społeczności. Firmy, które przystąpią do programu, poza możliwością kreowania atrakcyjnego wizerunku społecznego, jako firmy przyjaznej rodzinie, zyskają szansę współtworzenia pierwszego ogólnopolskiego programu dla dużych rodzin, co zapewne zwiększy rozpoznawalność oraz zainteresowanie ofertą firmy - przekonuje ministerstwo.

Dodatkowo w Krośnie istnieje lokalny program pn. "Krosno przyjazne rodzinie" - Karta Trzy Plus, skierowany do rodzin wielodzietnych z terenu Krosna.

umk/pd

  • autor: umk/pd

1 komentarz

  • krośnianka

    karta krośnieńska dużej rodziny to jedna duża chała miałem i ja i znajomi i przestaliśmy ja wyrabiać bo więcej zachodu i wymagań ze strony urzedu miasta niz z niej pożytku. Nawet Przytocki - troje dzieci - nie wyrobił sobie

    Zgłoś nadużycie krośnianka poniedziałek, 19, wrzesień 2016 09:07 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?