KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Glamour Butik dla Domu Dziecka

Glamour Butik już 2 grudnia organizuje akcję charytatywną. 40% obrotu z tego dnia trafi do Domu Dziecka w Krośnie. Sami klienci też mogą liczyć na niespodzianki i nagrody.

REKLAMA


- Wielokrotnie w naszej pracy spotkaliśmy się z sytuacją, że rodzice przyszli z dziećmi do nas na zakupy i nie mogli sobie w tym momencie pozwolić na nowe buty dla wszystkich. Wtedy padała od nas propozycja: “a ile by Pan/i mogła dać" i my w miarę naszych możliwości udzielaliśmy rabatu. Czasami to była drobnostka, parę złotych, zdarzało się też, że się dołożyło do interesu, ale uśmiech tych dzieci był bezcenny - wspomina Marcin Podkul, właściciel Glamour Butik.

Pewnych sytuacji nie da się uniknąć, ale są takie sytuacje, że wystarczy zwrócić uwagę na potrzeby ludzi wokół nas. Idea pomocy przyświeca też sklepom Glamour Butik mieszczącym się w Krośnie, w galerii Full Market oraz na Placu Targowym, których właściciele postanowili przekazać 40% obrotu z 2 grudnia na Dom Dziecka im. Ks. Gorazdowskiego w Krośnie prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Św. Józefa.

- Nie ważne, jak się pomaga, ważne czy się pomaga - mówi Marcin Podkul, który z gwiazdkową akcją chce dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców.

- Zbliża się gwiazdka i czas prezentów, każdy ucieszy się z choćby drobnego prezentu w formie czapki, szala lub droższego, jak spodnie czy też kurtki, zwłaszcza że 40% z tej kwoty zostanie przekazana na szlachetny cel - podkreśla Marcin Podkul.


Zobacz i polub: WIELKA AKCJA MIKOŁAJKOWA <3

To nie wszystko, bo i sami klienci mogą liczyć na cenne upominki.

- Spośród osób, które wezmą udział w tej akcji zostaną wylosowane dwie osoby, którym przekażemy talon na zakupy o wartości 200zł do zrealizowania w naszych sklepach. Jedna osoba będzie losowana spośród osób, które polubią nasz profil FB, udostępnią i zaproszą swoich znajomych z FB do wzięcia udziału w tej akcji, druga zaś spośród osób, które dokonają zakupu w dniu 2 grudnia - zapowiada Marcin Podkul.

Glamour Butik co godzinę będzie informować na facebook.com/Glamour24.butik o kwocie, jaka jest już uzbierana na rzecz Domu Dziecka.

Marcin Podkul ma nadzieję, że to nie ostatnia akcja charytatywna jego sklepów. W kolejnej chciałby, żeby to klienci wskazali do kogo ma trafić pomoc.

- Pamiętajmy, "Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli" - Marcin Podkul przypomina cytat Alberta Schweitzera.

pd/red.

  • autor: pd/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?