KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Trwa zbiórka na leczenie Kamila

Trwa zbiórka na leczenie Kamila Fot. archiwum rodzinne

Młody krośnian uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Znajomi i przyjaciele rozpoczęli zbiórkę na jego rehabilitację. Chłopak od kilku miesięcy przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii.

REKLAMA


O fatalnym wypadku i akcji znajomych Kamila już informowaliśmy w KrosnoCity.pl: Krosno: zrzutka na rehabilitację Kamila

Zbiórka pieniędzy w serwisie crowdfundingowym (link do zbiórki w zrzutka.pl) będzie przekazana na rehabilitację w specjalistycznym ośrodku rehabilitacji funkcjonalnej w Krakowie. Specjaliści opracowali Indywidualny Plan Rehabilitacji dla Kamila na najbliższe 5 miesięcy.

Zbiórka nadal trwa. Kamil cały czas przebywa na Intensywnej Terapii, nie oddycha samodzielnie. Jego wyjazd na rehabilitację do Krakowa opóźnia infekcja.

- Kamil poszedł razem z kolegami do klubu oglądać mecz ukochanego klubu piłkarskiego. Po meczu wyszedł na papierosa i siadając na barierce niestety przechylił się za bardzo do tyłu tracąc równowagę. Upadek był tragiczny. Spadając z wysokości około 5 metrów, upadł na głowę na betonową powierzchnię parkingu, co spowodowało rozległe obrażenia wewnętrzne. Po upadku uszkodzeniu uległ kręgosłup, a przez przerwany rdzeń kręgowy doszło do porażenia czterokończynowego, żebra wbijając się w płuca doprowadziły do konieczności podłączenia do wentylacji mechanicznej - mówi Dawid, znajomy Kamila.

Kamil ma pełną świadomość swojego stanu i jest komunikatywny. - Wierzymy wciąż, że Kamil powróci do życia jakie pamięta sprzed wypadku. Jest to dla niego bardzo ważne, gdyż pomimo niedowładu czterokończynowego ma pełną świadomość tego w jakim jest stanie. Daj mu siłę! - czytamy na stronie zbiórki.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?