Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Trwa zbiórka na leczenie Kamila

Trwa zbiórka na leczenie Kamila Fot. archiwum rodzinne

Młody krośnian uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Znajomi i przyjaciele rozpoczęli zbiórkę na jego rehabilitację. Chłopak od kilku miesięcy przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii.

REKLAMAO fatalnym wypadku i akcji znajomych Kamila już informowaliśmy w KrosnoCity.pl: Krosno: zrzutka na rehabilitację Kamila

Zbiórka pieniędzy w serwisie crowdfundingowym (link do zbiórki w zrzutka.pl) będzie przekazana na rehabilitację w specjalistycznym ośrodku rehabilitacji funkcjonalnej w Krakowie. Specjaliści opracowali Indywidualny Plan Rehabilitacji dla Kamila na najbliższe 5 miesięcy.

Zbiórka nadal trwa. Kamil cały czas przebywa na Intensywnej Terapii, nie oddycha samodzielnie. Jego wyjazd na rehabilitację do Krakowa opóźnia infekcja.

- Kamil poszedł razem z kolegami do klubu oglądać mecz ukochanego klubu piłkarskiego. Po meczu wyszedł na papierosa i siadając na barierce niestety przechylił się za bardzo do tyłu tracąc równowagę. Upadek był tragiczny. Spadając z wysokości około 5 metrów, upadł na głowę na betonową powierzchnię parkingu, co spowodowało rozległe obrażenia wewnętrzne. Po upadku uszkodzeniu uległ kręgosłup, a przez przerwany rdzeń kręgowy doszło do porażenia czterokończynowego, żebra wbijając się w płuca doprowadziły do konieczności podłączenia do wentylacji mechanicznej - mówi Dawid, znajomy Kamila.

Kamil ma pełną świadomość swojego stanu i jest komunikatywny. - Wierzymy wciąż, że Kamil powróci do życia jakie pamięta sprzed wypadku. Jest to dla niego bardzo ważne, gdyż pomimo niedowładu czterokończynowego ma pełną świadomość tego w jakim jest stanie. Daj mu siłę! - czytamy na stronie zbiórki.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj