KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wymyśl logo i wygraj szkło o wartości 1000 zł

Na styczniowej sesji rada miejska uchwaliła utworzenie "karty mieszkańca" - miejskiego programu lojalnościowego. Teraz ogłoszono konkurs na logo. Do wygrania jest bon na zakupy w CDS w wysokości 1000 zł.

REKLAMA


Urząd miasta ogłosił konkurs na logo Krośnieńskiej Karty Mieszkańca. Karta będzie upoważniać do korzystania z pakietu zniżek w ramach programu, który ma ułatwić mieszkańcom dostęp do różnego rodzaju usług. Logo ma być oryginalne i kojarzyć się Krosnem, a także symbolicznie wyrażać specyfikę i charakter programu.

Główną nagrodą w konkursie jest bon o wartości 1000 zł na zakupy w Centrum Dziedzictwa Szkła.

Więcej szczegółów na temat wymagań, jakie powinien spełniać projekt i warunków uczestnictwa w konkursie znajdziecie w REGULAMINIE KONKURSU.

Jury będzie oceniać m.in. zgodność logo z ideą Karty Mieszkańca, czytelność komunikatu, walory estetyczne i kompozycyjne oraz możliwości technologiczne eksploatowania projektu na różnych obszarach. Prace konkursowe wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym w zaklejonej kopercie należy przesłać lub dostarczyć na adres:

BIURO PREZYDENTA MIASTA
URZĄD MIASTA KROSNA
38-400 Krosno, ul. Staszica 2 (I piętro)
 
Propozycje można zgłaszać do 21 lutego. Formularz zgłoszeniowy dostępny - tutaj. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 28 lutego.
 
Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrody ufundowane przez prezydenta Krosna, a będą to:
- bon o wartości 1 000 zł do wykorzystania na zakupy w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie (Całościowa wartość nagrody to 1 112,00 zł. Wartość bonu do wykorzystania to kwota po potrąceniu zryczałtowanego podatku w wysokości 10% wartości nagrody. Podatek zostanie opłacony przez organizatora),
- koszulkę promocyjną Krosna,
- zestaw upominków promocyjnych miasta.

pd

  • autor: pd

1 komentarz

  • podnóżek

    przez zaproponowaną nagrodę szkła nie mogę spac . Taka nagroda nie wiem czy sie przebiję w drzwi by sie dostać. Proponuję gębę Przytockiego i klęczących jego radnych u stup w oczekiwaniu pogłaskania po łepetynie.

    Zgłoś nadużycie podnóżek sobota, 04, luty 2017 15:58 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?