KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Nowe miejsce na kulturalnej mapie Krosna. W piątek pierwszy koncert

Sala Bankietowa Portius Sala Bankietowa Portius Fot. Karol Słomka

Imprezy okolicznościowe, koncerty oraz inne wydarzenia artystyczne. Startuje nowe miejsce kulturalne na mapie Krosna. Pierwszy koncert już 17 marca. Mieszkańców Krosna swoim głosem zaszczyci Stanisław Sojka. Ostatnie bilety są jeszcze w sprzedaży.

REKLAMA


Sala bankietowa Portius powstała w miejscu dawnego klubu Akwarium przy ul. Bursaki 29. Nowy lokal uzupełni małą ilość miejsc z kulturalno-gastronomicznych w mieście. Nie będzie to zwykłe miejsce...

Zarówno hotel Portius, jak i działająca w hotelu restauracja Portius potrzebowały miejsca, w którym będą mogły zorganizować imprezę dla większej grupy osób. Hotel dysponował dotychczas tylko restauracją, która może pomieścić około 60 osób. W momencie w którym okazało się, że poprzedni właściciele nie będą tutaj prowadzić swoje działalności, zrodził się pomysł otwarcia sali bankietowej - mówi Paweł Bazan z hotelu Portius.

Właściciele zarządzający hotelem zdecydowali się wydzierżawić to miejsce. - Brakowało nam sali bankietowej, która może pomieścić powyżej 100 osób. W tym momencie takie miejsce już mamy. Możemy zorganizować imprezę do 150 osób, w dwóch salach, jednej 120 osobowej i drugiej mniejszej, około 30 osobowej - dodaje Bazan.

Sala bankietowa Portius to przede wszystkim eleganckie wnętrze. Jednym z elementów, który dodaje ciepła temu miejscu jest kominek. Dużym atutem jest również usytuowany w centralnym miejscu stół szwedzki.

Właściciele sali swoją ofertę kierują do mieszkańców Krosna i najbliższych okolic, którzy potrzebują miejsca na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. W planach są dancingi oraz koncerty. Pierwszy już 17 marca o godzinie 19. Wystąpi Stanisław Sojka.

- W planach mamy następne koncerty, nie chcę ujawniać, kogo będziemy gościć. Mamy nadzieję zaskoczyć mieszkańców Krosna nazwiskami - zapowiada nasz rozmówca.

Szefem kuchni restauracji Portius jest Mikołaj Pawlak, który zdobywał swoje doświadczenie w renomowanych hotelach na południu i zachodzie Europy, między innymi we Francji i Grecji. - Będziemy serwować tradycyjne potrawy w odświeżonym wydaniu. Gwarancją najwyższej jakości potraw są najlepsze produkty. Będzie to kuchnia, która z pewnością trafi w gusta naszych gości - zdradza Bazan.

Stanisław Sojka wystąpi w Krośnie
Polski wokalista jazzowy i popowy, pianista, gitarzysta, skrzypek, kompozytor, a także aranżer, Stanisław Sojka będzie pierwszym gościem, który wystąpi z koncertem w sali bankietowej restauracji Portius. Wydarzenie odbędzie się w piątek (17 marca) o godzinie 19. Bilety w cenie 100 zł są do nabycia w recepcji hotelu Portius przy ulicy Bursaki 29a.

KONKURS: wygraj dwuosobowe zaproszenie na koncert Stanisława Sojki
Weź udziału w konkursie na hasło reklamowe promujące wydarzenia kulturalne w sali bankietowej restauracji Portius. Nagrodą dla laureata jest dwuosobowe zaproszenie na koncert Stanisława Sojki, który odbędzie się 17 marca w sali bankietowej restauracji Portius. Hasło powinno składać się z maksymalnie 160 znaków.

Uczestnikiem konkursu może być każda pełnoletnia osoba, która od 14 do 16 marca 2017 roku dokona polubienia frontpage Restauracji Portius facebook.com/restauracjaportius i pod artykułem konkursowym, w komentarzach napisze propozycje swojego hasła reklamowego.

Więcej informacji w regulaminie konkursu - tutaj.

mg

  • autor: mg

3 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?