KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Krosno wiosną" - wspólne sprzątanie miasta

MPGK, władze miasta i strażacy-ochotnicy zapraszają wszystkich mieszkańców wraz z rodzinami do akcji wspólnego sprzątania miasta "Krosno wiosną". Już w najbliższą sobotę (8.04) zostaną uporządkowane dolina potoku Badoń w Suchodole oraz brzegi Lubatówki. Na otwartych terenach miejskich ochotnicy posadzoną kwiaty. Wśród wszystkich uczestników sprzątania organizatorzy rozlosują nagrody.

REKLAMA


- Chcemy, aby nasze miasto było czyste, szczególnie wzdłuż rzek, dlatego zapraszamy do wspólnego sprzątania. Zwracamy się też z prośbą do właścicieli posesji przylegających bezpośrednio do Lubatówki o posprzątanie swoich działek. Mamy nadzieję, że będzie z nami dużo dzieci, które pomogą nam w sadzeniu kwiatów, dlatego zachęcamy, aby zabrały ze sobą łopatki ogrodnicze - zapraszają organizatorzy.

Początek akcji o godzinie 9. Punkty zbiórki mieszczą się w Suchodole przy remizie OSP (ul. Grunwaldzka) oraz w Ogródku Jordanowskim (ul. Grodzka).

Na strudzonych sprzątających będzie czekać tradycyjna, strażacka grochówka. Na zakończenie akcji wśród uczestników spotkania zostaną rozlosowane nagrody, a ostatnim punktem będzie pokaz zarybiania Lubatówki przygotowany przez krośnieńskich wędkarzy.

Szczegółowe informacje na plakacie.

red.

 • autor: red.

3 komentarzy

 • man

  Hahaha mega polewka jak to czytam. Mamy już 6 kwietnia, a praktycznie w całym Krośnie na ulicach i chodnikach leży pełno piachu po zimie. Ostatnio pełno było słonecznych dni by się za to zabrać, ale wszystko leży nietknięte

  Krosno miasto piachu

  Zgłoś nadużycie man czwartek, 06, kwiecień 2017 20:34 Link do komentarza
 • LJ

  Przylaczam sie i ponawiam pytanie, kiedy zostanie usuniety piach z chodnikow i ulic ???

  Zgłoś nadużycie LJ czwartek, 06, kwiecień 2017 14:10 Link do komentarza
 • Li

  A kiedy miasto w koncupracy posprzata chodniki i ulice???

  Zgłoś nadużycie Li czwartek, 06, kwiecień 2017 12:24 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?