KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Weź udział w projekcie "Para OdNowa" i przeżyj niezapomnianą metamorfozę

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. archiwum organizatora projektu "Para OdNowa"

Chcesz zmienić swoje życie? Zadbać o zdrowie i przeżyć niezapomnianą przygodę? Po raz pierwszy w Krośnie przeprowadzony zostanie projekt "Para OdNowa", czyli kompleksowa metamorfoza dla par. Ruszyły zgłoszenia do projektu!

REKLAMA


Nadwaga, zła dieta, brak ruchu i motywacji? Zastanawiacie się jak zacząć zmieniać swoje wspólne życie? W projekcie "Para OdNowa" mogą wziąć udział osoby w wieku od 30 do 50 lat. Poprzednia edycja projektu odbyła się w Chrzanowie i cieszyła się bardzo dużym powodzeniem.

Spośród zgłoszonych par, organizatorzy wybiorą finałową piątkę, którą zaproszą do odbycia jednej z największych przygód życia.

Metamorfoza odbędzie się na trzech płaszczyznach: wewnętrznej, zewnętrznej oraz mentalnej. W trakcie projektu uczestnicy będą pracować pod okiem specjalistów: z dietetykiem, fizjoterapeutą, ortopedą, stomatologiem, stylistką, dermatologiem, kosmetologiem, lekarzem medycyny estetycznej, fotografem, fryzjerem, wizażystką, trenerami personalnymi oraz psychologiem.

- Uczestnikom zapewnimy najlepsze wsparcie, tak aby efekty ich metamorfozy były trwałe. Zapraszamy do wysyłania swoich zgłoszeń na www.para-odnowa.pl oraz do śledzenia profilu na facebooku @paraodnowakrosno - zachęca Krzysztof Szulejewski, organizator projektu.
Zgłoszenia można wysyłać do 10 września. Wybór i prezentację par zaplanowano na 16 września w Galerii Krosno.

Metamorfoza potrwa do drugiej połowy grudnia 2017 roku. Finałowa gala odbędzie się w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia w Hotelu Nafta Krosno.

Wygrają najsilniejsi. Laureatem projektu zostanie duet, który w pełni dokończy metamorfozę, a jego zmiana okaże się największa.

Organizatorem projektu jest SPA&WELLNESS SELFIE oraz Agencja Sorrisi. W projekcie biorą udział partnerzy, eksperci oraz media.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?