KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

W piątek "dzień bez samochodu". Skorzystaj z bezpłatnego MKS-u

W najbliższy piątek obchodzimy Światowy Dzień Bez Samochodu. Krosno włącza się w tą proekologiczną akcję. Zostaw swój samochód na parkingu i skorzystaj z bezpłatnej komunikacji miejskiej.

REKLAMA


- Na wszystkich liniach na terenie miasta, w piątek, autobusy MKS-u, będą kursowały bezpłatnie - mówi Piotr Przytocki, prezydent Krosna. - Włączamy się tym samym w Światowy Dzień Bez samochodu, który od kilkunastu lat obchodzony jest w wielu miastach właśnie 22 września - dodaje.

Dzień Bez Samochodu, oprócz proekologicznego charakteru, jest również okazją do zobaczenia, jak zmieniają się warunki podróżowania miejskimi autobusami. Tego dnia wszystkie linie będą kursowały według codziennego rozkładu - bez zmian.

- Autobusy będą kursowały według rozkładów na poszczególnych liniach. Jedyna różnica polega na tym, że do podróżowania po liniach na terenie Krosna, nie będzie potrzebny bilet - mówi Kazimierz Szpak, prezes Miejskiej Komunikacji Samochodowej.

Znajdź przystanek najbliżej siebie i sprawdź, z jakiej linii skorzystać w Światowy Dzień Bez Samochodu. Sprawdź - tutaj.

red

  • autor: red.

1 komentarz

  • pasazer

    Super inicjatywa. Tylko jedno pytanie: Do pracy na 14 dojadę linią MKS a po 22 kto mnie zabierze do domu? Linia którą jadę kursuje do 17.

    Zgłoś nadużycie pasazer środa, 20, wrzesień 2017 11:26 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?