KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

EKOMIASTO - wystawa odnawialnych źródeł energii

Nowoczesne i ekologiczne instalacje grzewczych będzie można już niebawem zobaczyć na wystawie EKOMIASTO. Ekspozycja zaplanowano na sobotę i w niedzielę (30 września, 1 października) na parkingu przy ul. Okrzei w Krośnie. Na wydarzenie zaprasza krośnieński urząd i firma EKOSFERA.

REKLAMA


Na wystawie prezentowane będą urządzenia i rozwiązania techniczne ograniczające emisję szkodliwych pyłów i gazów do atmosfery: instalacje kolektorów słonecznych, instalacje fotowoltaiczne, gruntowe i powietrzne pompy ciepła oraz ekologiczne kotły centralnego ogrzewania opalane biomasą, gazem ziemnym i ekogroszkiem.

W czasie wydarzenia będzie czynne stanowisko informacyjne krośnieńskiego magistratu, gdzie pracownicy będą udzielać szczegółowych informacji na temat realizowanego przez miasto projektu pn. "Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw domowych z terenu Miasta Krosna i Gminy Krościenko Wyżne". Zainteresowani będą mogli złożyć deklarację udziału w projekcie. Stanowisko informacyjne będzie czynne w sobotę i w niedzielę w godzinach 13.00 do 16.00.

EKOMIASTO
Krosno, ul. Okrzei (parking)
30 września - 1 października, godz. 11.00 - 17.00

red.

  • autor: red.

1 komentarz

  • nie dla debilka Dyzmy

    ja już raz wziąłem udział w projekcie finansowanym przez marszałka województwa i złożyłem papiery. Papiery trzeba było złozyć w urzędzie miasta u Dyzmy. Krętacz Dyzma z kolesiami usunęli mój i znajomych wnioski bo im nazwiska nie pasowały. Kolesie ubeckie Dyzmy dostali dotacje na kolektory.

    Zgłoś nadużycie nie dla debilka Dyzmy wtorek, 26, wrzesień 2017 08:49 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?