KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wszystko dla dzieci! Nowy SMYK w Krośnie już otwarty

Wszystko dla dzieci! Nowy SMYK w Krośnie już otwarty Fot. archiwum sieci SMYK

29 września sieć sklepów SMYK otworzyła swój pierwszy sklep w Krośnie. Nowy salon, zlokalizowany w świeżo wybudowanej Galerii VIVO! Krosno zapewni mieszkańcom miasta możliwość dokonywania zakupów w największej i najlepiej zaopatrzonej w Polsce sieci z artykułami przeznaczonymi dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat.

REKLAMA


SMYK to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Historia powstania sięga lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Dynamiczny rozwój sieci SMYK rozpoczął się w roku 2000, kiedy powołano samodzielną spółkę. Obecnie sieć sklepów SMYK obejmuje ponad 140 punktów sprzedaży zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych centrach handlowych w Polsce oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy SMYK działają również w Rosji, na Ukrainie i w Rumunii.

- Otwarcie pierwszego sklepu SMYK w Krośnie jest dla nas ważnym wydarzeniem. Mamy nadzieję, że wspólny start z nowo otwartą VIVO! będzie początkiem owocnej współpracy dzięki, której zapewnimy mieszkańcom dostęp do szerokiej gamy artykułów dla dzieci. Liczymy, że dzięki bogatemu asortymentowi oraz doskonałej jakości naszych produktów nowy sklep SMYK zdobędzie uznanie małych mieszkańców Krosna i ich rodziców. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy szereg atrakcji z okazji otwarcia. Serdecznie zapraszamy! - mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów SMYK.

Klienci mogą znaleźć tu produkty znanych i cenionych marek, w tym marek własnych SMYKA - COOL CLUB i SMIKI.

COOL CLUB to wysokiej jakości ubranka oraz obuwie dla dzieci w wieku 0-14 lat projektowane przez zespół projektantów SMYKA.

SMIKI to z kolei znane i lubiane zabawki dla dzieci w każdym wieku, które mają za zadanie wprowadzać maluchy w świat wyobraźni i przygody. Można wśród nich znaleźć między innymi popularne dziś zabawki edukacyjne i kreatywne, a także pluszowe maskotki, które cieszą się sympatią klientów niezależnie od ich wieku.

Centrum Handlowe VIVO! Krosno
Krosno, ul. Bieszczadzka 29

Godziny otwarcia sklepu SMYK:
poniedziałek - sobota: od 9.00 do 21.00
niedziela: od 10.00 do 20.00

in/red.
Fot. archiwum sieci SMYK

  • autor: in/red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?