KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krosno na 2. miejscu rankingu "Wspólnoty"

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Łukasz Jaracz

Krosno zajęło 2. miejsce w Polsce w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego "Wspólnota", w którym oceniano wysokość nakładów inwestycyjnych w latach 2014-2016.

REKLAMA


W rankingu podsumowującym wydatki inwestycyjne w latach 2014-2016, w kategorii miasta na prawach powiatu Krosno znalazło się na drugim miejscu. Wręczenie wyróżnień odbyło się podczas XV Samorządowego Forum Kapitału i Finansów w Katowicach.

Ranking "Wspólnoty" jest opracowaniem prof. Pawła Swianiewicza z Uniwersytetu Warszawskiego na podstawie zestawień wszystkich samorządów analizowanych w oparciu o dane  ze sprawozdań finansowych JST, danych GUS, dodatkowo uzupełnionych ankietyzacją prowadzoną przez samo pismo. Laureaci rankingu zostali uhonorowani statuetkami i dyplomami.

Forum to 2 dni spotkań, 500 wystąpień, 90 paneli, 1300 uczestników: liderów samorządów terytorialnych, skarbników, sekretarzy, radnych, ekspertów i praktyków, przedstawicieli administracji państwowej, świata biznesu, kultury, NGO i mediów.

umk/red.

  • autor: umk/red.

1 komentarz

  • Road efeso

    czyli nie jest tak zle jak podaje inny portal nieobiektywnego socjotechnika z cecha niby inteligenta(jakoby łysina była oznaka mądrości)?i mnie sie tez tak wydaje.

    Zgłoś nadużycie Road efeso sobota, 07, październik 2017 14:46 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?