Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Odwołują zimę w saunie! Dołącz do grupy "Sauny Podkarpacie"

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Grupa "Sauny Podkarpacie", stworzona przez miłośników i sympatyków poprawnego saunowania z Krosna i okolic zaprasza chętnych na wspólne "noce saun" bogate w niezapomniane przeżycia.

REKLAMASzare i pochmurne dni, długie zimne wieczory, nic tylko zaszyć się pod ciepłym kocem z kubkiem gorącej herbaty... Z drugiej strony, większość osób marzy o chwili dla siebie, celem odprężenia i oderwania od codziennych spraw i obowiązków...

Najlepszą propozycją na te chłodne wieczory jest sauna, która stanowi połączenie dwóch kluczowych elementów o których wszyscy marzymy - chwila relaksu i poprawa stanu zdrowia. Specjaliści określają saunę jako gorącą terapię dla ciała i duszy - i jest w tym wiele prawdy.

Regularne korzystanie z sauny zapewnia nie tylko piękną skórę, ale skutecznie przyczynia się do redukcji codziennego stresu i zmęczenia. Intensywnie rozgrzewa, pobudza ukrwienie, zmiękcza naskórek. Naprzemienne ogrzewanie i oziębianie ciała hartuje organizm i stabilizuje układ immunologiczny. Pocenie wzmaga pracę nerek, dzięki czemu szybciej z organizmu usuwane są zbędne toksyny.

Korzystanie z sauny to bardzo stara tradycja. Pierwotnie kultywowali ją przede wszystkim "ludzie morza", którzy zwykli zażywać kąpieli co tydzień, w każdą niedzielę - co popularnie nazywano "dniem mycia". Z biegiem czasu zmieniły się tradycje i w saunie spotykamy się z zupełnie innych przyczyn. Oprócz relaksu i odpoczynku po ciężkim dniu, jest to również doskonałe miejsce sprzyjające poznawaniu nowych ludzi, miłego spędzenia czasu z nutą humoru.

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu saunowiczów, miłośnicy i sympatycy poprawnego saunowania z Krosna i okolic stworzyli grupę osób, którzy regularnie spotykają się na wspólnych seansach. Głównym celem spotkań jest zwiększenie świadomości na temat korzyści płynących z naturalnego i właściwego saunowania.

Wszystkie "noce saun" bogate są w niezapomniane przeżycia. W trakcie spotkań można poczuć pełną paletę aromatów wykorzystywanych podczas seansów, które zawsze prowadzi wykwalifikowany saunamistrz.

W przerwach między sesjami nagrzewania można odpocząć i dodatkowo zrelaksować się w jacuzzi, w grocie solnej lub w wypoczywalni. Całokształt dopełniają po każdym seansie schładzające organizm przekąski oraz orzeźwiająca woda. W trakcie spotkania saunowego obowiązuje strefa beztekstylna.

Założyciele grupy zapraszają wszystkich chętnych! Należy pamiętać, że osoby cierpiące na choroby układu krążenia, zamiar korzystania z sauny powinny skonsultować z lekarzem.

Z uwagi na różnorodność miejsc w których odbywają się seanse warto dołączyć do grupy na Facebooku - Sauny Podkarpacie i na bieżąco śledzić miejsca, w których organizowane są spotkania.

Kontakt, więcej informacji oraz relacje z ubiegłych spotkań znajdziecie na grupie FB: Sauny Podkarpacie - wystarczy dołączyć!

red.

4 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj