Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

V Targi Pracy w PWSZ Krosno

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Karol Słomka

Krośnieńska uczelnia zaprasza 23 marca na V Targi Pracy. Kilkadziesiąt ofert zatrudnienia, praktyk i staży, a także warsztaty, wykłady, prezentacje studenckich kół naukowych - to oferta, która została przygotowana dla zwiedzających.

REKLAMATargi Zatrudnienia z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród odwiedzających, jak i pracodawców, co wskazuje na potrzebę ich organizacji. Wydarzenie wpisało się na stałe w kalendarz PWSZ w Krośnie.

Tegoroczna, piąta już edycja targów, zgromadzi około 40 wystawców, w tym największe firmy z naszego regionu. To niecodzienna okazja do spotkania z pracodawcami, ekspertami i specjalistami rynku pracy.

Głównym celem wydarzenia jest pomoc absolwentom w poszukiwaniu zatrudnienia wraz z możliwością bezpośredniego znalezienia pracy. Udział w Targach będzie dla uczestników okazją do doskonalenia umiejętności poruszania się po dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.

V Targi Pracy PWSZ Krosno
Kampus Techniczno-Sportowy w dzielnicy Turaszówka,
Krosno, ul. Wyspiańskiego 20,
23 marca (piątek) w godzinach od 9.30 do 14.00.
Wstęp dla zwiedzających bezpłatny.

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier PWSZ w Krośnie oraz Podkarpacka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Rzeszowie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Krośnie.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Piotr Przytocki - prezydent Krosna oraz prof. dr hab. Grzegorz Przebinda - rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie.

red.

  • autor: red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj