Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Krosno: "Zrzuć gabaryty na wiosnę". Zgłoszenia od 3 kwietnia

Rozpoczyna się wiosenna akcja sprzątania odpadów wielkogabarytowych i opon pod hasłem "Zrzuć gabaryty na wiosnę". To okazja do legalnego pozbycia się kłopotliwych odpadów.

Odbiór odpadów wielkogabarytowych organizowany jest w Krośnie dwukrotnie w ciągu roku. Akcje kierowane są wyłącznie do właścicieli nieruchomości, którzy są objęci systemem odbioru odpadów komunalnych czyli mają złożone stosowne deklaracje odbioru odpadów.

Odpady wielkogabarytowe należy ustawiać w miejscach umożliwiających swobodny dojazd po drogach publicznych, załadunek odpadów i powrót specjalistycznego pojazdu o znacznych wymiarach i dużej masie. Odpady należy udostępnić w uzgodnionym dniu od godz. 6:15.

"Gabaryty" zostaną odebrane tylko po wcześniejszym zgłoszeniu z podaniem miejsca i rodzaju odpadów.

Zgłoszenia będą przyjmowane telefonicznie od 3 do 9 kwietnia w godz. od 8:00 do 14:00 pod numerami telefonów: 13 47 48 488 lub 13 47 48 490.

Mieszkańcy Krosna przez cały rok  mogą korzystać z usług Gminnego Punktu Odbioru Odpadów Komunalnych gdzie bezpłatnie mogą w zostawić  niepotrzebne sprzęty domowe.

Szczegółowe informacje oraz aktualności z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi są dostępne na stronie naszesmieci.krosno.pl

umk, red.

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj